DedektifDedektif
Dedektif

Özel dedektif hizmetlerinin sunmuş olduğu ayrıcalıklar dolu hizmetlerimizden, insanlar diledikleri şekillerde faydalanabilirler ve istemiş oldukları gibi bizim sunmuş olduğumuz çalışmalardan bilgi alabilirler. Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar, haftanın her günü, günün ise her saati kesintisiz olarak devam etmektedir. Firmamız tarafından bilgi toplanmak için takibe alınacak olan kişi, nereye giderse gitsin ve kiminle görüşürse görüşsün kesintisiz bir şekilde takip edilecektir. Özel dedektif büromuzun tahsis etmiş olduğu arabalarla ve cihazlarla birlikte yapacağımız çalışmalardan en üst düzeylerde performans ve verim alırız. Firmamızın gerçekleştirecek olduğu sanal takip çalışması sayesinde, kişilerin sosyal medya hesapları üzerindeki yapmış oldukları konuşmalara ulaşırız ve akıllı cep telefonlarının internete bağlı kaldığı her dakika anlık olarak yer bildirimi alırız, gitmiş olduğu bütün mekanları harita üzerinden takip ederiz ve müşterilerimize takip edilen kişinin nerelere gitmiş olduğunu paylaşırız. Yalnız sanal takip kısmının bu metodunu uygulayabilmemiz için, takip ettirecek olduğunuz kişiyle aranızda bir aile bağı olması gereklidir. Özel dedektif büromuzun tahsis etmiş olduğu cihazlar sayesinde yapacağımız sanal takip çalışmasından, velisi olduğunuz çocukları takip edebilirsiniz veya kayıp olan bir aile yakınızı bulabilirsiniz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilecek bütün işlemler kusursuz bir şekilde işleyeceği için, müşterilerimiz her zaman beklemiş oldukları sonuçları alabilecekler. Yapacağımız işlemlerde kullandığımız ürünlerin ve cihazların hepsi, son teknoloji aleti ürünlerdir ve alanında uzman olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Özel dedektif büromuzun çalışanlarının hepsi, daha önceden emniyet birimlerinde, ordu teşkilatında veya istihbarat erzurum escort birimlerinde görev almış insanlardır. Türkiye cumhuriyetinin koymuş olduğu bir kurala göre kişinin, dedektif hizmetini özel olarak verebilmesi için, daha öncesinde en az 7 yıl devlet birimlerinde görev yapması gerekmektedir ya da emniyet birimlerinden emekli olarak ayrılması gerekmektedir. Özel dedektif büromuzun çalışanlarının hepsi daha önceden bu kurumlarda görev yaptığı için, hizmet verecek oldukları alanlarda profesyonel bir çalışma gerçekleştireceklerdir. Firmamızın takip konuları üzerine gerçekleştirecek olduğu işlemler sayesinde, insanların aklı hiç bir zaman arkada kalmayacak ve aileleri için sıkıntı yaratabilecek olan bütün problemleri ortadan kaldıracaklardır.

Türkiye cumhuriyeti emniyet birimi personelleri özel dedektif hizmetlerinin kısa tanımı şöyle yapmaktadır: kullanmış oldukları araç ve gereçlerle birlikte hareket eden, Türkiye cumhuriyeti anayasasısın koymuş olduğu kurallar içerisinde çalışmalar gerçekleştiren, insanlara kişisel veya kurumsal alanlarda hizmet eden, belli bir takım ücreti ödendikten sonra çalışma gerçekleştiren ve en önemli özelliklerden birisi olan, ‘‘emniyet güçlerine yardım etme’’ özelliği sayesinde, Türkiye’de bütün devlet kurumlarının gönüllerine taht kuran kimselerdir. Firmamız emniyet müdürlüğü tarafından yapılan bu açıklamaya, özel dedektif firması olarak saygı çerçevesi içerisinde, sevgisini göstermektedir ve görev yapacak olduğu her süre zarfında, adaletten şaşmayacağını bir daha emniyet müdürlüğüne iletmektedir.

Geçmişten Günümüze Sherlock