Borçlu TespitiBorçlu Tespiti

Borçlu Tespiti
Borçlu Tespiti
Borçlu Tespiti

Borçlu Tespiti, kurum ve şirketlerin de yoğun olarak başvurduğu bu hizmetimizde özel dedektiflerimiz borçlunun hukuki ihlallerini araştırır, borç tespiti yapılır.Borçlu tespiti; gerçekleştirilmekte olan çalışmalar adres tespiti, adres bulma, borçlu bulma çalışmaları ile orantılı olarak yapılmaktadır. Gerek şahsi alacaklılar gerekse ticari alacaklılar konusunda gerçekleştirilen borçlu tespiti; kapsamlı bir çalışmadır.Borçlu tespiti; alacaklı olduğunuz ödemelerini gerçekleştirmeyen, kendisine ulaşılamayan, nerede olduğunu bilmediğiniz, hakkında icra takibi başlatmış olsanız bile gönderilen ihtarnamelerin kendisine ulaşamadığı kişiler hakkında borçlu tespiti çalışması yapılmaktadır.
Borçlu Tespiti, bunun yanında borçlunun adres tespiti de yapılır, bazı şirketler arası anlaşmazlıklar ve yaptırımlar onucu madur olmamak adına araştırmalar da yapılır.Borçlu tespiti ile ilgili yapılmakta olan birkaç yöntem mevcuttur. Örneğin; öncelikle kişi ve bağlantılı olabileceği gerek şirket gerekse şahıslar üzerinden yapılan takip ve banka hesapları ile ilgili yapılan takip işlemi, sonrasında kişinin genel olarak adres bilgileri ve bulunduğu bulunabileceği yerlerin tespit edilmesi ile ilgili çalışmalar yapılacaktır.Borçlu tespiti, her zaman için belirttiğimiz ve sizlerin bir dedektif ile çalışmaya karar verdiğinizde mutlaka uymanız gereken konular mevcuttur ve bunlar borçlu tespiti yapmasını istediğiniz bir dedektif içinde geçerlidir. Borçlu tespitinde bulunmasını istediğiniz ve bu konu hakkında profesyonel olarak araştırmalar yapacak olan uzmanlara karşı her zaman için açık ve dürüst olmanız gerekmektedir.
Borçlu Tespiti, profesyonel dedektiflerimiz resmi evraklarla hareket ederek, yasal zeminde müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak hareket eder ve lehte sonuçlandırırlar.Borçlu tespiti yapılabilmesi açısından kişi ile ilgili elinizde bulunan bütün evrak ve dokümanları uzmanlarımıza sunmanız ve bunun yanı sıra kişi hakkında bilmiş olduğunuz genel bilgileri harfiyen sözlü olarak bile olmuş olsa uzmanlarımıza aktarmanız gerekmektedir. Bu şekilde ellerinde bilgi olarak borçlu tespiti çalışmalarına yön verilmesi oldukça kolay olacaktır. Hakkında araştırma yapılması ve gerek adres gerekse delil toplanması istenilen kişiler hakkında yapılacak olan borçlu tespiti çalışmaları sizlerin vermiş olduğu bilgiler ile yönlenecektir. Sizlerin anlatmış olduklarınız çoğu zaman ipucu niteliği taşımaktadır. Borçlu tespiti; bu alanda faaliyet göstermekte olan uzmanlarımız, her türlü takip işlemini başarıyla sonuçlandırmaktadır.

BORCLU TESPİTİ NEDİR?

Borçlu Tespiti kapsamında Türkiye’de özel dedektiflik sektörü günden güne daha çok ihtiyaç duyulur bir meslek dalı olmuştur. Artık hukuk işlerine yetişemeyen kurum ve kuruluşların bile yardım istediği özel dedektiflik büroları bulunmaktadır.Borçlu tespiti işlemi sonucunda hedef kişi hakkında ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşabilecek hatta elde etmiş olduğunuz bilgiler ve belgeler sayesinde hukuki yaptırımlarda bulunma şansını ve haklarınızı koruyabilme bir takım gerçekleri ispet edebilme imkanını da bulacaksınız. Borçlu tespiti çalışmaları esnasında ulaşılan her bilginin doğruluğundan emin olunduktan sonra bilgi sizinle paylaşılacaktır. Yapılan borçlu tespiti çalışmaları sonucunda elde edilen bilgiler doğrultusunda uzmanlar; sizleri hukuki konularda da bilgilendirecek ve gerekli olan resmi mercilerde de haklarınızı aramanızı sağlayacaktır.
Borçlu Tespiti kapsamında günümüzde ilgilenilen bir konu da alacak tespitidir. Bu konuda özel dedektiflerimiz sarp çalışmalarla önemli hukuk evraklarından aldığı bilgiler ışığında yüksek başarı yüzdesi sunmaktadır. Bazen ticari veya şahsi anlaşmazlıklar yaşanmaktadır.Borçlu tespiti; bu konuda yapılan çalışmalar yasalara uygun olarak yapılması gereken çalışmalardır. Borçlu tespiti çalışmalrı esnasında gerçekleştirilen araştırmalar ile kişilerin hak ve özgünlüklerine müdahale edilmesi ve özel hayatın ihlali gibi konuların söz konusu olması mümkün değildir. Borçlu tespiti araştırmaları tamamen yasalara uygun olarak yapılacaktır. Dedektiflerimiz; borçlu tespiti çalışmaları esnasında elde etmiş oldukları bir bilginin ya da belgenin suç niteliği taşıması durumunda bu konuda emniyet güçleri ile irtibata geçecektir ve bu durumdan sizlerin de bilgisi olacaktır. Yapılan bütün çalışmalar buna borçlu tespiti de dahil, resmi olarak vermiş olduğumuz ve yasal olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdendir. Bu nedenle bizlerden borçlu tespiti yapılmasını istemiş olduğunuz da sizlerle gerek haklarınızdan haberdar olarak haklarınızı korumanız gerekse alacağınız hizmet ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmeniz açısından bir sözleşme yapılmaktadır. Yapılan sözleşme gereği karşılıklı olarak hakla korunmakta olup gerek hizmetin detayları gerekse gerçekleşeceği süre sizlere bildirilecektir.
Borçlu Tespiti kapsamında içinden çıkılamayan bu tarz anlaşmazlıklar için özel dedektiflik büromuz değişik önlemler ve yaptırımlar sorunsalını çözmek için uğraş vermektedirler. Borçlu tespiti, borcu tespit edilmek istenen şahıs hakkında detaylı araştırmayı kapsamaktadır.

BORÇLU ADRES TESPİTİ NASIL YAPILIR?

Borçlu Tespiti kapsamında öncelikle borçlu olan şahsın kanundaki borç yükümlülükleri maddelerindeki ihlalleri tespit edilir. Bundan sonra kişinin adres tespiti yapılır.
Borçlu Tespiti kapsamında kişi veya kurumlara belgelerle ve delillerle çalışan kurumumuz bünyesindeki özel dedektifler teknolojik açıdan en gelişmiş cihazlarında yardımıyla kişilerin adreslerini kısa bir süre içerisnde bulabilmektedir. Adres tespiti yapılırken en önemli ayrıntılardan birisi, araştırılan kişi hakkında özel dedektiflik büromuzla paylaşılabilecek bütün bilgi ve aktarımları paylaşmaktır.
Borçlu Tespiti kapsamında bu bilgiler ışığında çalışmalarına yön veren dedektiflerimiz, kişi hakkında iş yaptığımız kurum ve kuruluşların da desteğiyle detaylı bir bilgi yelpazesine sahip olacaktır.

BORÇLU TESPİTİNDE ÖZEL DEDEKTİF

Borçlu Tespiti kapsamında sektör sektör her alanda kendisine bir iş bulabilmeyi becermiş olan özel dedektiflik, faaliyetleri önemli ölçüde artmış olmakla beraber çoğu konuda da ama danışman ama eğitimci ama dedektif olarak büyük ilgi görmektedir.
Borçlu Tespiti kapsamında özel dedektiflik büromuzun içerisine girdiği derin durumlardan birisi de borçlu tespitinin yapılması konusudur.
Borçlu Tespiti çalışmasında önemli noktalardan birisi de hukuki avantaja sahip olabilmektir. Çünkü yüzde yüz başarıyı amaçlayan özel dedektiflik büromuz bu işler için kişiye bilgi ve delil sunmakta, davayı yönlendirici hukuksal danışmanlık yaparak kendisinden çok söz ettirmektedir.Borçlu bulma, bu alanda uzman dedektifler ekipleri ile koordine bir şekilde faaliyet göstermektedir. Birçok farklı yöntem ve profesyonel çalışma ile borçlu bulma çalışmaları yapılmaktadır. Borçlu bulma bu konuda çok dikkatli olmak gerekmektedir. Borçlu bulma çalışmaları profesyonel olmayan araştırmacılar tarafından gerçekleşemez. Borçlu bulma çalışmaları da diğer dedektiflik hizmetleri gibi yasalara ve kanunlara uygun olarak yerine getirilmelidir. Borçlu bulma konusunda çalışmalar gerçekleştiren uzmanlarımız sizleri elde etmekte oldukları sonuçlar doğrultusunda hukuki açıdan da yönlendirip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili detaylı olarak bilgilendirip, gerektiği gibi sizlere yönlendirmelerde bulunacaktır. Bu şekilde gerçekleşen bir borçlu bulma çalışması sayesinde; daha sağlıklı bir şekilde haklarınızı koruyabilme imkanı bulacaksınız. Borçlu bulma çalışmaları yapmakta olan profesyonel bir dedektif ile çalışmakta iseniz; kendisi ile öncelikle doğru bir iletişim kurmanız ve kişi hakkında bildiğiniz bütün bilgileri ve kişi hakkında elinizde bulunan bütün belgeleri kendisine sunmanız gerekecektir. Bu şekilde doğru bir iletişim ile ve bilgi paylaşımı ile gerçekleştirilen bir borçlu bulma çalışmasından daha verimli sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Bunun nedeni ise; borçlu bulma çalışmalarında ipucu oldukça önemlidir. sizin önemsiz diye düşündüğünüz bir detay dedektif tarafından önemli olarak değerlendirilebilir ve bu sayede kişi hakkında çok daha kolay iz sürülebilir.

Borçlu Bulma

Borçlu Tespiti ülkemizde yoğun olarak talep gören, genellikle dolandırıcılık suçu işlemiş veya borcu olup izini kaybettirmiş kişiler hedef alınarak yürütülen hizmetimizdir. Borçlu tespiti, TC'den adres sorgulama işlemi ve isimden adres bulma araştırmalarından sonuç alamamış müşterilerimizin bizlere başvurusu üzerine yürüttüğümüz bir çalışma dizisidir.Borçlu bulma; adından da anlaşılacağı üzere bu çalışma borçlu olan ve ödemelerini gerçekleştirmeyen kişiler hakkında yapılmaktadır. Borçlu bulma çalışmaları çoğu zaman sizlere hukuki konularda da destek sağlamakla beraber borçlu olan kişinin adresinin tespit edilmesini, kişi hakkında kapsamlı bilgi sahibi olunmasını sağlamaktadır. Borçlu bulma çalışmalarıyla; sizlere borcu olan ve ödemeleri konusunda aksaklıklar çıkan kişiler hakkında yapılan tespitler sayesinde hukuki konularda yaptırımda bulunabilme imkanı bulacağınız gibi; kişi ile ilgili elde edilen bilgileri gerekli durumlarda delil olarak kullanma şansınız da olacaktır.
Borçlu Tespiti çalışmalarında görev alan eğitimli özel dedektif ekibi bireylerle ilgili özel bilgilere ulaşma yetkisine sahiptir. Borçlu tespiti, bir diğer adıyla borçlunun adres tespiti hukuka uygun, resmi olarak yürütülen bir çalışmadır. Adres bulmak artık teknik bilgilere sahip eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde kolay olmaktadır.Borçlu bulma; bu konuda çok titiz, ayrıntılı bir çalışma yapılması gerekeceği gibi kesin ve net bilgiler elde edilmesi gerekmektedir. Emin olun; borçlu bulma amacı ile gerçekleştirilen çalışmalar birçok çalışmaya göre çok daha uğraştırıcı ve meşakkatlidir. Borçlu bulma; hakkında araştırma yapılmakta olan kişiler genellikle planlı ve programlı çalışmakta olup, çoğu zaman haklarında bilgi edinebilmek çoğu kişiye göre daha zordur. Borçlu bulma, borçlu olan ve borcunu ödemeyen bir kişiye normal şartlarda ikamet adresinden ulaşılmaktadır. Eğer bu konuda profesyonel bir dedektif tarafından borçlu bulma araştırması yapılmasını istemeniz gerekiyorsa; bu anlamda uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek olan ayrıntılı araştırmalar, gerek teknik, gerek fiziki gerekse sanal takip işlemleri ile bu kişilerin yerlerinin tespit edilebilmesi ver haklarında gerekli bilgilere ulaşabilmesi mümkündür.
Borçlu Tespiti hizmetinden faydalanmak isteyenler bazı müşterilerimiz dolandırıcılık sonucu para kaptıranlar olmaktadır. Maduriyetlerini gidermek adına suçlunun adres tespiti yapılarak emniyet güçleri tarafından yakalanması sağlanmaktadır. Dolandırıcı hakkında suç duyurusunda bulunulur ve dolandırıcılık suçunu işlediğini kanıtlayan belgeler mahkemede sunulması adına hazırlanarak müşterilerimize teslim edilir.Borçlu bulma konusunda hizmet almayı ve bu konuda profesyonel birileri ile çalışmayı hedefliyorsanız; çalışacağınız kişi ile aranızda bir sözleşme yapılması ve bu sözleşmenin resmi nitelik taşıması gerekmektedir. Yapılacak olan sözleşme sayesinde adınıza yapılacak olan borçlu bulma çalışmasını gerçekleşeceği ve sonuçlanacağı zaman dilimi hakkında ayrıca gerçekleşecek çalışma hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olacağınız gibi, sözleşme gereği haklarınızın ne olduğu ile ilgili de ayrıntılı olarak bilgi edinebileceksiniz. Borçlu bulma çalışmaları yapmakta olan uzmanların bu gibi konularda tecrübeli olmaları ve bu alanda faaliyet gösterebilmek adına izinlerinin olması gerekmektedir. Borçlu bulma çalışmalarının başarı ile sonuçlanabilmesi ve verimli olabilmesi için bunlar oldukça önemlidir.

Geçmişten Günümüze Sherlock