HakkımızdaTARİHÇE


Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu 1998 yılında kurulmuş olup, Türkiye'nin 81 vilayetinde 7-24 aktif olarak hizmet vermektedir. Ticari bakış açısından ziyade, müşterilerine karşı samimi hizmet ve cömert çalışma sunan özel dedektiflik firmamız, karşılıklı diyaloğa ve samimiyete önem vermektedir.

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu dahilinde yapılan tüm çalışmalar, günü ve saati dahil raporlanmakta olup her gün sonunda, resimli ve belgeli bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Haricen kişiye özel yapılan takip panelinden anlık olarak sunulan raporlarıda bizimle çalışan müşterilerimiz görmekte ve dedektiflik çalışmamız ile alakalı detayları gözlemleyebilmektedirler.

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu dahilinde verilen her hizmet başlangıcında sözleşme ve fatura zorunluluğu olup mevcut konuların %100 olarak resmi prosüdüre uygun olma zorunluluğu bizler için en temel esastır. Dedektiflik büromuzun 16. yılımızda olmasının gururuyla, sizlere daha iyi hizmet vermeyi bir ilke edinen çalışan araştırmacı arkadaşlarımız, aynı özveriyle sizlere yardımcı olup mevcut mağduriyetlerinizin giderilmesi hususunda profesyonel bir destek sağlayacaklardır.


Özel Dedektiflik Nedir?

Özel dedektiflik aslında orjinal adı araştırmacı olan dedektiflik mesleği, günümüzde özel dedektiflik adıyla anılmaktadır. Özel dedektiflik aslında bilinen şeylerin bilinmezlik örtüsünü deşifre ederek, gerçekleri gün yüzüne çıkarma sanatıdır. Tamamen uzmanlık ve irade isteyen bu meslek aynı zamanda prosedür gereği çok kapsamlı eğitimlerden geçilmeden yasal olarak yapılabilecek bir iş değildir. Özel dedektiflik çok sınırda bir meslek olduğundan dolayı, sürekli suistimallerinde yaşandığı korsan veya kaçak olarak bu işi yapmaya çalışanlar tarafından, insanlarımızın mağdur edildiği bir gerçektir. Bu sebeblerden dolayı karşınızda kim olduğunu ve resmi belge yeterliliğini lütfen detaylı bir şekilde araştırınız. Her sayfamızda hemen hemen büyük puntolarlada belirttiğimiz üzere vergi levhası olmayan, ATO kaydı ve sertifika sunamayan özel dedektiflik firmalarıyla ve kişilerle asla temas kurmayınız. Her sektörde işgüzarlıklar olduğu gibi bu sektördede bu işi ruhsatsız ve kaçak olarak yapanlar vardır. Bunları ayırmak için gerekli resmi belgeleri mutlak inceleyip ona göre resmi dedektiflik firması olup olmadığına ve güvenip güvenemeyeceğinize karar veriniz.

Geçmişten Günümüze Sherlock