HİZMETLERİMİZ


ADRES TESPİTİ

ADRES TESPİTİ

Adres bulma, çalışması herhangi bir ticari yada özel durumlardan dolayı, karşı taraf hakkında lokasyonuna yönelik elde edilmesi gerek belgelerin toplanılması hizmetine denir.

BORÇLU TESPİTİ

BORÇLU TESPİTİ

Borçlu Tespiti, kurum ve şirketlerin de yoğun olarak başvurduğu bu hizmetimizde özel dedektiflerimiz borçlunun hukuki ihlallerini araştırır, borç tespiti yapılır.

EŞ TAKİBİ

EŞ TAKİBİ

Eş Takibi, hizmetimiz 24 saat kesintisiz olarak sürdürülür, eşinizin takip süresi boyunca kimlerle görüştüğü, aralarındaki ilişki, sebepler araştırılır, hizmet verilen kişi ile ayrıntılı bir şekilde özel dedektiflik büromuz tarafından paylaşılır.

BOŞANMA DAVALARI İÇİN DELİL TOPLAMA

BOŞANMA DAVALARI İÇİN DELİL TOPLAMA

Boşanma Davaları İçin Delil Toplama, boşanma davaları bazen kaçınılmaz son olarak karşımıza çıkar, bu davaları lehinize sonuçlandırmak ve maduriyetinizi gidermek adına delillere ihtiyacınız olacaktır.

FIZIKI VE BILIŞIM DOLANDIRICILIĞI

FIZIKI VE BILIŞIM DOLANDIRICILIĞI

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı, teknolojinin bu evresinde sanal olarak yoğun yürütülen bu dolandırma çalışmaları sizi de madur etmemesi adına yaptığımız çalışmalar birçok hatalı hareketi önceden engellemiş ve müşterilerimizi madur olmaktan kurtarmıştır.

HUKUKI DANIŞMANLIK

HUKUKI DANIŞMANLIK

Hukuki Danışmanlık, hukuk danışmanlığı mesleğinin yanında özel dedektiflik birlikte düşünüldüğünde, profesyonel araştırmalar sonucu somut delillere ulaşmak, haklı olduğunuz durumları mahkemede nasıl kullanmak, haklarınızın neler olduğunu bilmek konularında kapsamlı bir desteğe sahip olursunuz.

KURUMSAL DENETIM VE FIRMA ANALIZI

KURUMSAL DENETIM VE FIRMA ANALIZI

Kurumsal Denetim ve Firma Analizi şirketlerin gelecekte karşılıklı çıkar ilişkisine dayalı bir birliktelik veya anlaşma yapmadan önce yapılması gereken bir çalışmadır.

MARKA SAHTECILIĞININ ARAŞTIRILMASI

MARKA SAHTECILIĞININ ARAŞTIRILMASI

Marka Sahteciliği günümüzde marka sahteciliği haksız yollarla, kolay bir şekilde herhangi bir hukuki korku teşkil edilmeden yapılabildiğinden dolayı marka sahibi işletmeleri zor durumda bırakmaktadır.

Öğrenci Takibi

ÖĞRENCI TAKIBI

Öğrenci Takibi, öğrencilerin telefonları dinlenir, sahada takip yapılır, görüştüğü kişiler, gittiği yerler günlük olarak raporlanır, sigara, alkol, uyuşturucu gibi alışkanlıklara sahip olup olmadıkları gözlenir, veliler detaylı olarak bilgilendirilir.

PERSONEL ARAŞTIRMASI

PERSONEL ARAŞTIRMASI

Personel Araştırması, bu kişiler hakkında profesyonellikleri, geçmişleri, hayati verileri, iş ahlakları ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapılarak ilgili firma korunur ve şüpheler giderilir, güven içinde çalışmaları sağlanır.

Teknik Sanal Takip

TEKNIK SANAL TAKIP

Teknik Sanal Takip, şahsın ortamını, telefonlarını, aracını dinlemek ve aynı zamanda izlemek üzere, teknolojinin gelişmesiyle görülemeyecek boyutlarda ufak cihazlarla ve profesyonel yazılımlarla yapılır.

VERI KURTARMA

VERI KURTARMA

Veri Kurtarma, her veri depolama aygıtından, verileriniz güvenle kurtarılır, aygıtın yanmış, arıza halinde olması, virüs sebebiyle pasifize olması, verilerin birtürlü nedenden dolayı kayıp olması farketmez.

Özel Yakın Koruma ve Güvenlik

ÖZEL YAKIN KORUMA VE GÜVENLIK

Özel Yakın Koruma ve Güvenlik, korumalarımız özel eğitimli, güvenlik çeşitlerine göre konusuna hakim, ilk yardım bilen, takip etme ve edilme konularında farkedebilme yeteneğine sahip, yakın dövüşte eğitimli profesyonellerdir.

Velayet Davaları için Delil Toplama

VELAYET DAVALARI IÇIN DELIL TOPLAMA

Velayet Davaları, tarafların genel yaşantısına, ahlaki, maddi, manevi durumlarına, topluma yararlı birer birey olup olmadıklarına bakılarak, çocukları bu yönde topluma faydalı bireyler olarak yetiştirebilecek veli tayin edilir.

Kayıp Şahıs

KAYIP ŞAHIS

Kayıp Şahıs özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz tarafından verdiğiniz bilgiler ışığında hertürlü ayrıntıyı değerlendirerek özel dedektiflik büromuzda araştırma planı oluşturarak hukuki mercilerle iş birliği içerisinde sürdürülür.

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması

EVLILIK ÖNCESI ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması, kapsamında yapılan bu çalışmalrın içerik ve kapsamı sicil,sabıka,taşınmaz,variyet,sosyal çevre... gibi birçok konuda sorgulama, gözlem ve takiplerden ibarettir.

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

BÖCEK ARAMA VE GIZLI KAMERA TESPITI

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti çalışmaları ev,ofis,araç,elektronik eşya,çeşitli biblolar ... gibi birçok nesne ve açık kapalı mekanlarda böcek ve gizli kamera aranarak gerçekleştirilmektedir.

İtibar Yönetimi

İTIBAR YÖNETIMI

Kurumsal İtibar Yönetimi hizmetiyle internet ortamında itibarınızı korumaya yönelik tüm çalışmalar gerçekleştirilir.

Geçmişten Günümüze Sherlock