Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı Özel Dedektiflik HizmetleriFiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı, günümüz koşullarında insanlar para kazanmak, işlerini geliştirmek veya karşılarına çıkan fırsatları değerlendirmek isteyeceklerdir. Tabi bu durumlarda kötü niyetli kişiler, paranızı alıp gerekli işlemleri yapmadan kaybolabilecek şahıslar karşılarına çıkabilir, kısacası dolandırılmak mümkündür.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı, teknolojinin bu evresinde sanal olarak yoğun yürütülen bu dolandırma çalışmaları sizi de madur etmemesi adına yaptığımız çalışmalar birçok hatalı hareketi önceden engellemiş ve müşterilerimizi madur olmaktan kurtarmıştır.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı, dolandırılmak insanların profesyonel olarak sıralı bir şekilde çalışmasının sonucunda her insan için mümkün bir durumdur. Özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz bu gibi durumlarda hemen fiziki ve sanal olarak çalışmalarını başlatıp kesin sonuçlar elde etmeye yönelik çalışmalar yaparlar.

Dolandırılmak

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında insanlar işlerini halledebilmek, para kazanabilmek, geçinebilmek için çalışmakla, ticaret yapmakla yükümlüdürler. Bazı art niyetli insanlar ticaret, pazarlama, satış konularında gerek kelime oyunları, gerek sahtecilik yaparak ekstra para kazanmanın peşine düşmüşlerdir.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında hukuk yasaları özellikle dolandırıcılık, sahtekarlık gibi insanların yanıltılarak işletilmesi konularında diğer konulara göre daha acımasız olabilmektedir.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında herhangi bir dolandırılmanın sonrasında bir avukatla görüşüp olayı halledebilirsiniz. Fakat dolandırıcı şahısların ne adresleri ne sizinle iletişim kurdukları telefonları gerçektir. Bu yüzden kime dava açılacağını bulabilmek adına özel dedektiflik bürosu dedektiflerine büyük iş düşmektedir.

Fiziki Dolandırıcılık

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında günden güne artan olumsuz gelişmelerden birisi de dolandırılmaktır. Gerek internet yoluyla gerek gsm operatörleri aracılığıyla günümüzde çok sık dolandırıcı çalışmaları yaşanmaktadır. Bir yerde içeriği okunmadan imzalanan evraklardan, reklam amaçlı televizyon dolandırıcı çalışmaları, e-ticaret, çekiliş veya kura dolandırıcı eylemleri gibi çeşitli konularda bu suçlar işlenmektedir.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı somut ortamlarda, kimlik, kredi kartı, imza gibi şeylerin kaybolması veya yanıltılması durumunda, kişi üzerinden para çekme , sahte iş kurma gibi durumlara yol açarak şahsı aldatmaktı.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında kişi bu gibi durumlar için önlemi kendisi alarak, şahsi bilgilerini kendisi korumalı ve başkalarının eline kolayca geçmemesini sağlamalıdır.

Bilişim Dolandırıcılığı

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında genellikle internet üzerinden yapılan satışlar (e-ticaret siteleri), çekiliş siteleri, bazı reklam sitelerinin kurdukları düzenbazlıklar, üye toplama siteleri (Para kazanmayı vaad ederler), internet üzerindeki bazı oyunlar (Puan toplamak için kredi kartı verisi isterler), bazı cinsel içerikli üyelik siteleri hatta bazı torrent ve müzik siteleri bile aylık para yatırılması karşılığında üyeliklerin devam ettiklerini söyler (Aksine bir sürü yanıltmacayla karşınıza gelirler; örneğin; üyeliğinizi bitirmek istersiniz fazladan para talebinde bulunurlar)

Dolandırıcılık Suçlarından Özel Dedektif Faktörü

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında her konuda olduğu gibi dolandırıcılık gibi önemli bir konuda da özel dedektiflerin büyük önemleri vardır. Çünkü dolandırıcı şahıslar genelde yaptıkları işi, içerisinden sıyrılabildiklerini düşündükleri için yaparlar ve yapmaya devam ederler.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında şu anda yakalanmamış ve sahtekarlığa birşekilde devam eden çok fazla dolandırıcı insan vardır.Bu konu üzerinde özel dedektiflik büromuzun emniyet teşkilatlarıyla birlikte yürüttüğü bazı çalışmalar olmuştur. Sahteciliğin hukuki aşamada sıyrılmasının pek bir şansı yok ama çoğu zaman delilsizlik, dolandırıcı şahsın adresini ve kimliğini bulamama gibi sorunlar yüzünden bu kişilerin birçoğu olayları atlattıkları gibi, bu işi yapmaya devam etmektedirler.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında sertifikalı özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz, 7/24 çok uğraş gerektiren işlerin de içerisinde bulunarak çözüme ulaşmaktadır.

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığında Özel Dedektiflik Büromuzun Çalışma Şekilleri

Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığıkapsamında öncelikle dolandırılan şahısların içerisinde bulundukları duruma sağ duyulu bir yaklaşımla gelinerek iş olmaktan evvel bunun öncelikle bir insanlık sorunu olduğunu unutmadan dostane bir biçimde olaylara yaklaşım sergileyen özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz, konu üzerinde oldukça hızlı çalışmalar başlatarak, gerek sanal ortamdan gerekse fiziki dünyada gerçek adımlar atarak çözüme ulaşmaktadırlar.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında özel dedektiflik bürosu dedektiflerimiz geniş tarama yelpazesinde kişinin kim olduğunu, mal varlığını, sabıka kaydını ve kişiyle ilgili birçok bilgiye ulaşarak mahkemeye çıkartıldığında karşı tarafa pek bir şans bırakmamak için titiz çalışmalar yapmaktadır.
Fiziki ve Bilişim Dolandırıcılığı kapsamında özel dedektiflik şartları ağır bir meslek olmakla birlikte, çoğu koşulda çalışmak için sertifika almıştır.Yasalar çerçevesinde çözüm delillendirdikçe, somutlaştıkça o kadar kolay sonuca ulaşılmaktadır.

Geçmişten Günümüze Sherlock