PrensiplerimizÖzel dedektiflik mesleği oldukça zor ve uzmanlık isteyen bir meslek olup, aynı zamanda zor durumda olan ve ağır şartlar altında sizlere yardım talebinde bulunup, konuları danışan mağdur edilmiş insanlarla sağlıklı diyaloglar kurma becerisine sahip bir branştır.

Özel dedektiflik kapsamında özellikle ailevi konularda yıpranmış olup, çok zor günler geçiren müşterilerimizle kuracağımız diyalog çerçevesi içerisinde bazı prensiplerimiz ve çizgilerimiz bulunmaktadır. Bunlardan en temel ve esas kuralımız olan 3. şahıslara kesinlikle bilgi verilmemesi olup, tüm çalışma bilgi ve dökümanlar başka kişilere kesinlikle verilmemektedir.Karşılıklı resmi bir sözleşme ile tüm bu kurallar yasallaştırılmaktadır.

Özel dedektiflik kapsamında iş öncesi Sherlock Holmes özel dedektiflik firmamızın zorunlu kıldığı fatura ve sözleşme şartı vardır. Kurumsal firma kapsamında olan büromuzun iş öncesi tüm resmi protokolü eksiksiz olarak yapıp müşterilerimize belgeli bir şekilde sunmaktadır.İkili ilişkilerde resmiyet, sözleşmeler, anlaşmalar her zaman sağlıklı ve mantıklı bir yaklaşım olup hayatı zorlaştıran değil aksine kolaylaştıran unsurlardır.


Özel Dedektiflik Sözleşmesi

Özel Dedektiflik Sözleşmesi kapsamında her sektörde olduğu gibi, bu sektördede tarafların karşılıklı anlaşma yaparak bunu resmi bir belgelerle nitelendirilmesi, her iki taraf için sağlıklı bir adım olacaktır. Sözleşmeler veya çeşitli resmi anlaşmalar kişi yada kurumların sektörde daha garantili ilişkiler kurmasına, olanak sağlayıp, mevcut hizmetin garanti kapsamına alınmasını sağlayacaktır.

Özel Dedektiflik Sözleşmesi kapsamında hangi sektörde olursa olsun mevcut konuya ilişkin, sözleşme maddeleri karşılıklı okunmalı önemli yerlerin altı çizilerek, kabul edilebilirlik seviyesi konuşulmalı ve karşılıklı bir mutabakat kurularak gerekli işlemler sonlandırılmalıdır.

Özel Dedektiflik Sözleşmesi kapsamında firmamızın her işte sözleşme zorunluluğu olup kaşeli bir şekilde nüshası müşterimize teslim edilecektir.Bu yasal bir gerekliliktir.

Geçmişten Günümüze Sherlock