Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti

Basında Biz


Gizli Kamera Bulma

Gizli Kamera Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera TespitiGizli kamera bulma çalışmaları; kişilerin hakkında habersizce görüntü toplamak sureti ile kullanılan ufak boyutlarda böcekleri tespit etme çalışmalarıdır. Böcek (gizli kamera ve dinleme cihazı); gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda insanlar tarafından kullanımı artmış olan bir cihazdır. Teknoloji cihazlarında çığır açan yeniliklerin eseri olan cihazlar, bireylerin hiç bir şekilde akıllarına gelmeyecek modeller kılığına sokulmakta ve gizlenmektedir. Hediye aldığınız bir çantanın içerisinde bile gizli kamera tehlikesinin olabileceğini unutmayın. Görüntü kayıt etme cihazları arasında en çok kullanılan modüller; sarj aletleri, sarj kabloları, sarj adaptörleri, power banklar, masa saatleri, kol saatleri, flash bellekler, ortam için koku spreyleri, uydu alıcıları gibi cihazların içerisine yerleştirilen gizli kamera cihazları olmaktadır.

Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu gizli kamera cihazlarının tespiti, son teknoloji arama cihazları ile yapılmaktadır. Firmamızın gerçekleştirdiği arama çalışmasında, verici diye tabir edilen cihazların gönderdiği sinyalleri tespit eden cihazları kullanmaktayız. Tbt-345-a arama modülünün kullanımı ile, ortam içerisinde yer alan her türlü böcek (gizli kamera) tespit edilmektedir. %100 çözüm garantili gerçekleştireceğimiz arama çalışmalarında özel cihazlar kullanılarak, x-ray ışınlarıyla ortam içindeki duvar arkalarına kadar bakılmaktadır. Türkiye’de Avrupa’nın ilk ödüllü böcek arama şirketi ile çalışmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır.

Gizli Kamera Kullanmak Yasal Mıdır?

Gizli kamera kullanımı bir kaç durum dışında yasal değildir. Hırsızlığın önlenmesinde, rüşvet olaylarının ortaya çıkartılmasında, kişilerin kendi yaşam alanına yerleştirdiği gizli kameralar ile kayıt alınması anayasa maddelerinde yasak değildir. Ancak, cihazların aksi bir halde kullanımı bütün dünya ülkelerinin anayasaları tarafından yasa dışı olarak kabul edilmektedir. Gizli kameraların halk arasında kullanımı kişilerin özgür yaşam alanına müdahale ettiği için yasa dışı olarak kabul edilmektedir. Gizli kameralar kendi içinde kablosuz gizli kamera, kablolu gizli kamera olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Kablosuz gizli kameralar; ampullerin, duman dedektörlerinin, duvar saatlerinin, uydu alıcılarının, klavyelerin, bilgisayar mouse’un içerisine yerleştirilebilmektedir.

Dinleme Modülleri Kullanımı

Dinleme Modülleri Nelerdir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera TespitiDinleme modülleri gizli ses kayıt, canlı izleme, telefon dinleme programları, canlı dinleme, dinleme ve takip olmak üzere toplamda 5 ayrı alan üzerinde ayrılmaktadır. Gizli ses kayıt cihazlarının binlerce çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en bilindik olanlar; usb, ses sensörlü cihaz, kalem ses kayıt cihazı, çakma ses kayıt cihazı olmaktadır. Usb şeklinde geliştirilen dinleme modülleri genellikle kurum ve şirketlerde kullanılmaktadır. Bireylerin hiç dikkatini çekmeyecek bir ebatta ve cisimde olan usb cihazları ile, bilgisayarın her açık kaldığı dakika ses dinleme ve görüntü olma takibi yapılabilmektedir. Şirketlerde gizli ses kayıt cihazları arasında en çok tercih edilen cihazdır. Ayrıca kalem ses kayıt cihazı da art niyet biriktiren insanlar tarafından kullanılmakta ve ahlaki kurallara uymadan dinlemek istediği kişilere, bu cihazları sıradan eşya gibi gösterip hediye olarak vermektedirler. Dinleme modülleri kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirseniz, aldığınız hediyelerin içerisine bu cihazların yerleşmiş olup veya olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Canlı Dinleme Cihazı

Canlı dinleme cihazları; dijital resim çerçevesi, bilgisayar mouse modelleri, klavye modelleri, duvar saati, modem, power bank kılığına sokularak kişilere sıradan eşyalar gibi gösterilmektedir. Bireylerin varlığından dahi haberi olmadığı cihazlar, gün içerisinde yapmış olduğu aktiviteleri kayıt altında tutacak ve bunları dinleme amacı iyi olmayan kişilere iletecektir. Ayrıca canlı dinleme içerisinde yer alan bir diğer araç ise casus yazılım (program)’dır. İnsanlar arasında akıllı cep telefonu kullanımını yaygınlaştığından beri casus yazılımlar hep birinci numarada yer almıştır. Bilişim mühendisleri yazılımlar hakkında her gün yeni açıklamalar yapmakta ve hiç durmaksızın programlar geliştirilmektedir. Dinleme modülleri kullanımı arasında son yıllarda casus yazılım açık ara fark ile en çok tercih edilen olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti şikayet dilekçeleri baz alınarak yapılan incelemeye göre, her yıl 200 binden fazla kişi telefonuna casus yazılım yükledi iddiası ile mahkemelere başvurmaktadır. Ancak adı üstünde yazılımın casus olduğu için mahkemeler programları yükleyen kişileri tespit edememekte ve insanlar sadece zamanını harcadığıyla kalmaktadır. Cep telefonlarına ve bilişim cihazlarına yüklenen casus yazılımlar ile kişilerin gün boyunca gerçekleştirmiş olduğu aktivitelerine ulaşılmakta ve bu sayede kişiler hakkında özel bilgilere, manevi bilgilere, maddi bilgilere ve kişi hakkındaki kimlik bilgilerine ulaşılarak, telefon sahibi tehdit edilmekte ya da dolaylı yollardan gelen şantaja mağdur olmaktadır. Daha önceden yaşanmış olan binlerce suç duyurusunu baz alarak, böyle bir mağduriyet yaşamamak adına tedbirler alabilirsiniz.

Telefon Dinleme Programlarına Karşı Alınacak Tedbir

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Günümüzde dinleme modülleri kullanımı arasında en çok tercih edilen modül casus program olmaktadır. Casus yazılımlara karşı alınacak olan ilk tedbir bilgisayarlara veya cep telefonlarına güvenilmeyen kaynaklardan medya, dosya yüklememek olacaktır. İnternet üzerinde yaşanarak vatandaşları mağdur bırakan binlerce olayın kaynağı “telefon dinleme programları” gösterilmektedir. Suç işlemek amacı ile internete casus program yüklemiş olan bilişim korsanlarının internet sitelerinden indireceğiniz bir dosya ve içerik sizlere çok pahalıya mal olabilir.

Haberlere bile yansımakta olan bilişim korsanları, telefon dinleme yazılımları ve bilgisayar izleme yazılımlarını internet içerisinde yayarak (özellikle sosyal medya) insanlara ulaştırmaktadır. Ve bu sayede kişilerin özel hayatı hakkindeki bilgilere, kredi kartı bilgilerine ve çeşitli bilgilere ulaşabilmektedir. Eğer akıllı cep telefonunuza yazılım yüklendiğini düşünüyorsanız, bu konu hakkında profesyonel desteği almak için şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Böcek dinleme cihazları çeşitleri

Dinleme cihazı çeşitleri nelerdir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera TespitiGerçekleştirmiş olduğumuz arama çalışmalarından çıkan istatistiklere göre dinleme cihazları en çok; prizlere, çakmaklara, kalemlere konularak, ses kayıt cihazları kişilere hediye gösterilerek verilmektedir. Dinleme cihazı ile yaşanan mağdurların arasında yer almamak için;

Dinleme cihazları verici diye tabir edilen ve alıcısına sinyal gönderen cihazlardır. Bu sayede ortamdan almış olduğu ses frekansını aynı an içerisinde alıcıya iletir ve bazı modüllerinin ortamdan görüntü alabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu böcek cihazlarına gizli kamera denilmektedir. Gizli kamera çeşitleri; anahtarlık, kol saati, masa saati, resim çerçevesi, düğme, özel yapım, tablo ve biblo gibi eşyaların içerisine yerleştirilmektedir. Dikkat etmeniz gereken konu güvensiz olduğunuz kişilerden aldığınız hediyelere karşı tedbirli davranmaktır. Dinleme cihazı çeşitleri arasında yer alan cihazlar arasında en çok kullanılanı priz dinleme cihazlarıdır. Gayet sıradan bir eşya süsü verilerek hazırlanan dinleme cihazı, elektriğe sürekli olarak bağlı kaldığı için seneler boyunca dinleme yapabilmektedir.

Ortam Dinleme Cihazları Nelerdir

Ortam dinleme cihazları kalem şeklinde, kalemtıraş şeklinde, saat şeklinde, USB şeklinde kişilere hediyelik eşya gibi gösterilerek verilmektedir. Hediye olarak insanlara verilen bu cihazların yanı sıra, içine koyulmuş cisimlerin ortamlara yerleştirilerek, kişiler hakkında dinleme yapılabilmektedir. En sık karşılaşılan ortam dinleme cihazları; kablosuz priz dinleme cihazı, duvar saati dinleme cihazı, modem şeklinde dinleme cihazı, telsiz telefon dinleme cihazı, profesyonel dinleme modülü, resim çerçevesine ve kablosuz uyduların içine yerleştirilmektedir. Bu gibi durumlara verilecek bir başka örnek ise arabalar olmaktadır. Arabaların içine yerleştirilen ortam dinleme cihazları çakmaklık, şarj aleti, lamba, hatta USB şeklinde bile karşımıza çıkmaktadır. Bu gibi durumlar karşısında alacağınız tedbir, kötü durumlarla karşılaşmamızı önleyebilmektedir. İlk alacağınız tedbir hediyelik gelen eşyaların yanında, kritik ve sizler için önemli olan konuları konuşmamak olmalıdır. Arabalarınızı güvenmediğiniz insanlara vermemelisiniz. Evinizde bulunan her çeşit ürünü koruyabilmek için üzerine bant yapıştırabilirsiniz. Bu sayede cihazların içi açıldığı zaman bant yırtılacak ve Sizler de bu durumu anlayacaksınız. Alacağınız her türlü tedbir olumsuz etkilenebileceğiniz durumların karşısına geçecektir. Bu gibi durumlarda yapabileceğiniz en iyi önlem özel dedektiflik büroları ile anlaşarak tedbirler almak olacaktır. Profesyonel ekipmanlar ile birlikte gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalar müşterilerimizin tarif ettiği adres üzerinde konumlanan tüm dinleme cihazlarını ortaya çıkartacaktır. Son teknoloji ürünü tbt-245-a ile gerçekleştirecek olduğumuz arama çalışmaları %100 başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Böcek dinleme cihazları içinde yer alan kritik bir konuyu ise casus yazılımlar olmaktadır.

Canlı Dinleme Cihazı Çeşitleri

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Mağdurlara yapılan dinleme ve görüntü alma gibi eylemler kişilerin iş hayatını, kariyerini, özel hayatını, evlilik hayatını etkileyebilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları son dönemlerde medyadan, haber sitelerinden, internet sitelerinden, sosyal medyalardan ortam dinleme ve görüntü kayıt etme cihazlarından mağdur olan insanları görmektedir. Yapılan haberler bir nevi reklam görevi görmektedir. Böcek dinleme cihazları çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere ürünün tanıtımı ve reklamı yapılmaktadır. Ayrıca bu gibi cihazlara internet üzerinden kolaylıkla erişebilmekte ve ürünün teslimatı kargoyla gönderilmesi dahilinde 2 gün, elden teslim alınması dahilinde 1 gün bile sürmemektedir. Durum böyle olunca firmamız üstün teknoloji arama cihazlarını satın alarak, tüm Türkiye genelinde böcek arama ve gizli kamera tespiti hizmeti vermektedir.


Dinleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Dinleme Cihazı Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Dinleme cihazı; ortam içerisinde olan ses frekanslarının, sahibine iletimini yapan araçlardır. Araçların çok farklı şekilleri bulunmakta ve ufak boyutları nedeni ile çok rahat gizlenebilmektedir. Cihazın kullanımı tüm dünya devletleri tarafından kesinlikle suç sayılmaktadır. Cihazları yalnızca evinizde, arabanızda, ofisinizde kullanabilir ve halka açık olanlarda kişiler hakkında bilgi sızdırmak için kullanamazsınız. Ayrıca cihazlardan elde ettiğiniz bilgilerin delil olarak kullanılmasını istiyorsanız, ses veya görüntü kayıtı yapmadan önce karşınızdaki kişi ya da kişileri kayıt tuttuğunuzu ses ile ibraz etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde karşınızdaki kişi işlemiş olduğu suçu kabul etse bile, mahkeme medya içeriğini delil olarak kabul etmeyecektir.

Dinleme cihazı ne işe yarar konularında açıklamış olduğumuz tavsiyeler, anlatmış olduğumuz konuda yardıma ihtiyacı olan insanların işine yarayacaktır. Dinleme cihazları çok ufak ebatlarda olduğu için yerleştirilmiş olduğu yerden el ile bulunmasının imkanı yoktur. Şirketimiz arama çalışmalarını gerçekleştirebilmek için %100 üretim olan tpt-345-a ürünlerini kullanmaktadır. Ürün sayesinde 300 metrekare bir alan içerisinde yaklaşık 45 dakika süreyle çalışma gerçekleştirilmektedir. Yapılan aramalarda görmekteyiz ki, insanlar hakkında ahlaki değerlere sığmayan bir şekil içerisinde bilgiler sızdırılmaktadır.

Böcek Cihazları Ne İşe Yarar?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Böcek diye tabir edilen, almış olduğu görüntülü ve sesi kurulu olduğu cihaza ileten, elektriğe bağlı kalmış olduğu sürece yıllar boyunca çekim yapabilen cihazlardır. Böcek cihazları ile gündeme gelen pek çok siyasi olay, ünlü isimler ve şirketler bulunmaktadır. Günümüzde Türkiye üzerinde cihazlara ulaşmak çok kolay olduğu için insanlar internet üzerinden kolaylıkla ürünlerin siparişini verebilmektedir. Ve siparişi verilen ürünler insanların ev adresine kadar götürülmektedir. Yasa dışı düzen içerisinde satılmakta olan böcek cihazlarını kötü niyet ile satın almak, bulundurmak, teminini yapmak, kullanmak suç teşkil edecektir. Eğer böyle bir konu hakkında şüpheleriniz varsa, çok fazla zaman kaybetmeden ürünlerin tespiti için profesyonel şirketlere başvurmalı ve en kısa bir zaman içerisinde arama çalışmasını gerçekleştirmelisiniz.

Çünkü bahsi geçen konularda fazla zaman kaydederseniz, durum sizlerin içerisinden çıkamayacağı bir hal alabilir. Bu yüzden şüphe duymaya başladığınız ilk andan itibaren gerçekleştirdiği meslek üzerinde tecrübe sahibi olan böcek arama ekipleri ile birlikte çalışmalısınız. Ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmaların hepsi, böcek arama yapılabilmesi için geliştirilen son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilecektir. Cihazların kullanımı hakkında tam olarak bilgi sahibi olan insanlarla birlikte çalışmanız, sizler için faydası olacaktır.

Cihazlar Nasıl Kullanılır?

Dinleme cihazı ne işe yarar diye soru yönelten müşterilerimize vermiş olduğumuz tek cevap; insanlardan kötü niyetle bilgi toplamak için yerleştirilmiş olan ve insanların aleyhinde kullanılabilmesi için habersiz bir şekilde yerleştirilen cihazlardır. Bu cihazların kullanımı ile kişilerin hakkında yasa dışı yollar ile, kişiler hakkındaki kritik bilgiler içeren bilgi ve belgelere ulaşılmaktadır. Kötü niyet Taşıyan insanların ulaşmış olduğu bu bilgiler ile, kişilerin hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek eylemler yaparak, kişilerin maddi ve manevi kayıplarını sebep olabilir. Ahlaki değerler açısından Türk kültürünün yapısına uymayan cihazların kullanımına karşı arama çalışması hizmeti vermekteyiz. Başınıza bahsi geçen konu ile alakalı bir olay geldiğinde, fazla vakit kaybetmeden profesyonel bir şirkete başvurmalısınız. Tam bu noktada ise sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek şirketler, göstermiş olduğunuz adresin içinde %100 çözüm garantili arama çalışması gerçekleştirecektir.

Casus Yazılım Tespiti

Casus Yazılım Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Casus yazılım; bilişim cihazları aracılığı ile insanlardan bilgi sızdırılmak üzere hazırlanan kod yapılı bir programdır. Casus program akıllı cep telefonu, bilgisayar, tablet, akıllı televizyon, diz üstü bilgisayarlarda kolaylık ile kullanılabilmektedir. Programların temini internet üzerinden yapıldığında çok hızlı bir süre içinde kullanılabilecektir. Çünkü, casus yazılım insanlara hazır ve kurulu olacak gelecektir. Yazılımların teminini yapan insanların yapması gereken tek şey, yazılımı izlemesini yapmak istediği cihaza yüklemek olacaktır. Casus programlar ile bilişim cihazı kullanıcılarının şahsi bilgileri, gün boyunca yapmış olduğu sosyal aktiviteler, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı giriş ve çıkış bilgilerine ulaşılır.

Şirketimize “Casus yazılım nedir?” sorusunu yönelten insanlara verdiğimiz tek cevap: “Suçluların gayri-meşru yöntemler ile kişilerin hakkında bilgiler toplamasıdır.” oldu. Yani anlayacağınız üzere casus yazılımlar ile toplanan bilgilerin hepsi yasa dışı olarak elde edilmekte ve bahsi geçen programlar ile toplanan bilgiler suç teşkil etmektedir. Özellikle gelişen son teknoloji programlarını kullanarak yüklenen bir casus yazılım, anti virüs programları tarafından tespit edilememektedir. Eski tip yazılımları internet üzerinden alacağınız bir anti virüs ile tespit edebilirsiniz. Ancak son teknoloji ile oluşturulan yazılımlara karşı kesinlikle bir profesyonel yardımı almalısınız.

Casus Yazılım Tespiti Nasıl Yapılır?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Öncelikle casus yazılımdan müzdaripseniz bu durumla nasıl karşılaştığınızı tespit etmeniz gerekmektedir. Casus yazılım tespiti araştırmalarına başlanmadan önce bu yazılımların nereden yüklendiğini tespit etmek çalışmalarımızı kolaylaştıracaktır. Böyle bir durumda 2 gün içerisinde tespit yapabilir ve aksi bir durumda programın hangi I.P. ve kaynaktan yüklendiğine kadar müşterilerimize açıklama yapabiliriz. Yazılımlar genellikle WhatsApp, Facebook, Twitter, Messenger, İnstagram, Ok, Vk, Linkedn gibi sosyal medya platformlarından insanlara ulaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra e-mail, internet siteleri, yönlendirme internet siteleri kullanılarak casus programların arasında yayılması hedeflenmektedir. Tespit çalışmamızı yurt dışı istihbarat birimlerinin kullanmış olduğu anti virüs programları ile gerçekleştirmekteyiz.

Cihazınızı firmamıza teslim ettikten sonra ki 3 ila 5 gün arasında tarama çalışması sonuçlanmaktadır. Cihaza yüklü olan tüm casus yazılım ürünleri yapılan çalışmaların arkasından tespit edilerek, silinmektedir. Ürünlere insanlar tarafından kolay ulaşılabiliyor olması nedeni ile, niyeti bozuk olan insanlar teknolojinin ebeveynlere sunmuş olduğu imkanları ters orantıda değerlendirmekte ve kendi çıkarları için insanların kişisel yaşam alanlarına ve özgürlük alanlarına müdahale etmektedirler. Casus yazılım tespiti ile alakalı internet üzerinde astı astarı belirsiz olan yazılara itimat etmeyiniz. Bu konuda güvenilir olan şirketleri seçerek, istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

Casus Yazılım Ne Gibi Durumlarda Anlaşılır?

Casus yazılımların bilişim cihazlarına yaptığı yan etkinin binlerce çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında kullanılan cihazın aşırı ısınması, yeniden başlaması, yavaşlaması gelmektedir. Diğer az sayıda rastlanacak olan durumlarsa; cihazların istemsiz komut gerçekleştirmesi, kendini beklemeye alması, görüntü kalitesinde azalma, bilenmedik numarayı araması gibi durumlarla karşılaşırsanız, cihazının içerisine casus yazılım yüklenme şansı olacaktır. Diğer anlayabileceğiniz bir yöntemse, cihazı profesyonel bir şirkete teslim etmek ve şirketin cihaz hakkında raporunu oluşturmasını beklemektir. Her işletim sistemine sahip cihazların aramasını gerçekleştirebiliyor ve cihazların içinde olan yazılımları %100 bulacağımıza dair garanti veriyoruz. Firmamız tarafından casus yazılım tespiti hizmetinin verilmesinin yanı sıra, dinleme cihazı arama ve gizli kamera tespiti çalışmaları da yapılmaktadır. Müşterilerimizin hakkında habersizce toplanan bilgilerin önüne geçebilmek ve müşterilerimizin bu durumlardan mağduriyet yaşamamaları için; bünyemizde bulunan cihazları, programları sürekli yenisiyle değiştirir ve son teknoloji ile alakalı olan ürünleri kullanırız.

Dinleme Cihazı Tespiti

Dinleme Cihazı Tespiti Nasıl Yapılır?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Konu başlığımızda da bahsettiğimiz gibi dinleme cihazı tespiti zor bir iş olup, kişilerin firmamıza vermiş olduğu işler ile sizlerin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve sizleri bu konu hakkında en iyi şekilde müşterilerimizin ev, iş ve araba gibi alanlara yerleştirilmiş olan bu ses dinleme cihazlarını sizler için buluyor ve imha ediyoruz. Bu işlem ise yaklaşık olarak 100 metrekarelik alanda sadece 24 dakikada gerçekleştiriyor. Verilen bu hizmet sırasında elektriklere kadar kapatıyor ve bireylerin istekleri doğrultusunda istedikleri yeri arıyor ve kişilerin istemiş olduğu yerden hızlı bir böcek avına çıkarak, evinizi yada arabanızda veya buna benzer yerleri kontrol ediyor ve kişilere ne amaçla da kullanıldığını söylüyoruz.


Dinleme Cihazı Nasıl Alanlarda Çalışmaktadır?

Ses dinleme cihazları, kişilerin evleri, arabalarına ve holding gibi işyerlerine konularak dinlemeye başlanır. Bu dinleme sırasında kişiler hakkında gerekli olan bütün bilgiye sahip olunabilir. Özel Dedektif Büromuz, müşterileri için bu işyeri, ev vesaire yerlere konulmuş olan bu cihazlar için böcek arama, tarama cihazları ile dinleme cihazı tespiti yaparak, bulunduğu yerden çıkarır ve müşterilerimiz için imhalarını gerçekleştiririz. Yapılan bütün dinleme cihazı tespiti işlerinde kişilere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir firma olarak müşterilerimizi memnun edebilmek için elimizden geleni yapmakta olan bir firmayız.

Dinleme Cihazı Tespiti Yaparken Karşımıza En Çok Nasıl Şekillerde veya Hangi Cisimlerin İçinde Çıkar?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Yaklaşık olarak tam 18 yıldır bu iş alanında meşgul olan Özel Dedektif Büromuz, Müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek yapmış olduğu dinleme cihazı tespiti hizmetinde, genelde müşterilerimiz özel yaşam alanlarına konulmuş olan bu cihazları modem, priz, USB, şarj aleti ve daha buna benzer birçok cihazın içine konulan küçük ama etkili ses dinleme cihazlarının bu tip cisimlerin içine yerleştirmek sureti ile bireyleri dinleyebiliyor ve hatta bazı cihazlarda olan özellik sayesinde sizleri izleyebiliyorlar. Ama bu alanda en iyi şekilde profesyonel dedektif hizmeti veren firmamız, müşterilerin istekleri üzerine dinleme cihazı tespiti yapıyor ve müşterilerimizin kaliteli bir hizmet almasını sağlıyoruz.
Dinleme Cihazları Ne Kadarlık Bir Alan İçerisinde Faaliyet Gösterir?

Bu alanda yapılan çalışmalarda müşterilerine profesyonel olarak dinleme cihazı tespiti yani böcek arama, tarama hizmeti veren firmamız, dinleme cihazlarının genel olarak 1 ila 4 metre arasında ses kaydı alabilir ama bunun üstünde rakamlara çıkan dinleme cihazları da var. Bu cihazlar yaklaşık olarak 13 ila 15 metre arasında sesi algılayabilir ve ulaşması gereken GSM hattına ulaştırarak kayıt altına alır. Böcek diye tabir edilen bu cihazlar bütün bu etkenlerin yanı sıra duvarın içine ve ahşap cisimlerin içine konularak, ses dinleme ve kayıt yapabilir. Ama bu cihazlar genelde diğer böceklerinde olduğu gibi yurt dışından sipariş edilerek getirilir vede çok pahalı ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı çok kolay olup, bir kaç saniyede evin veya araba vb. yerlere konularak, kişilerin rahatça dinlenmesi ve izlenmesi sağlanabilir. Bu gibi eylemlere karşı hazırlıklı olan firmamız, kişilere en kaliteli ve en iyi dinleme cihazı tespiti yaparak müşterilerini rahatlatmaya çalışmaktadır.

Profesyonel Bir Dinleme Cihazı Tespiti Nasıl Yapılır?

Alanında yıllardır kaliteli ve profesyonel dedektif hizmeti vermek ve müşterilerinin isteklerini tam anlamı ile karşılayabilmek için elinden geleni yapmakta olan bir firmayız. Her biri alanında uzman, bilgili, tecrübeli ve %100 çözüm odaklı çalışan ve kesin sonuca ulaşan kadromuz, dinleme cihazı tespiti için müşterilerinin evinde vb. yerlerde profesyonel olan tpt-345-a böcek arama, tarama cihazı ile kişilere profesyonel olarak arama desteği sağlıyor ve bireylerin bu durumdan rahatça kurtulmalarını sağlıyoruz.

Böcek Tarama Hizmetleri

Böcek Tarama Hizmetleri Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Böcek tarama hizmetleri arasında en iyi hizmet kalitesini sunan bir firma olmanın verdiği gurur ve onur ile tam 17 yılı geride bıraktık ve bugünlere kadar müşterilerimizin için gelmeyi başardık. Yıllardır durmaksızın çalışmalar ve araştırmalar yapan firmamız, müşterileri için yeni nesil böcek arama ve tarama işleri yapmaya devam etmektedir. Ama bu hizmetlerin daha iyisini yapabilmek için yaptırmış olduğumuz yeni yerli üretim harikası olan tpt-345-a modeli böcek arama ve gizli kamera diye bir şey kalmayacak hayatınızda. Bu şekilde bile en iyi biçimde hizmet veren firmamızdır. Bu hizmetin en iyisini vermeye çalışan firmamız ise müşterilerini daha fazla mutlu ve memnun edebilmek için var gücü ile çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Böcek Tarama Hizmetleri Genelde Kimler Tarafından Talep Görmekte?

Bu böcek tarama hizmetleri sorusu çok zor, çünkü böcek aramaları önceden sadece ofis ve holding gibi yerlerde yapıyorduk. Şimdi ise bu tam tersine evde, arabada ve hatta küçük işletmelerde bile yapılmakta olan bir hizmet dalı haline geldi. Ama müşterilerimiz ise bu durumlar karşısında daha temkinli oluyor ve kendilerini bu gibi zor durumlara sokmuyor. Genelde büyük işletmelerde refah gören hizmetimiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda alan genişletilebilir ve bu şekilde de yine böcek tarama hizmetleri verilebilir. Böcek tarama hizmeti insanların istekleri doğrultusunda yapılmakta olan bir hizmet seçeneğidir.

Böcek Tarama Hizmetleri Kişiye Göre Ayrı Firmaya Göre Ayrı Fiyatı Belirlenmekte Olan Bir Hizmet Dalı Mıdır?

Müşterilerimizin şirketimize en çok yönelttiği sorulardan birisi ise acaba kişiyle firma fiyatları aynı mı? hayır tabiki de aynı değildir. Çünkü böcek aramada, iş yerlerinde daha fazla ürün bulunmasından ve buda firmamızın daha fazla iş kaybına uğramasından dolayı ücretinin artması anlamına gelmektedir. Bu alanda en iyi böcek tarama hizmetleri ile uğraşan firmamız, müşterilerini çok üzmemek için en uygun fiyatları belirleyerek bireylere uyguluyor.

Böcek Arama Neden Çok Önemli?

Böcek Tarama Hizmetleri çok önemli, çünkü sizlerin özel hayatı hakkında her şeyi öğrenebilir ve bunları doğrudan kişilere zarar verecek olan bireylerin eline verebilirler. Bu sayede kişilerin hayatında büyük bir yıkım yaşanır ve sonuçları da ağır olabilir. İşte firmamızın müşterileri bu ve buna benzer işlerden zarar görmesin diye durmadan böcek arama faaliyetleri gerçekleştiriyor ve müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Bu alanda sektöründe lider olan böcek tarama hizmetleri şirketimiz, en iyisi olmakla kalmayıp müşterilerinin içini ferahlata bilmek için çalışmalar yapmaktadır.

Böcek Tarama İşlerine Nasıl Bir Özen Gösterilmektedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Müşterilere özel yapılan ve yapılacak olan bütün çalışmalarda, en iyisini yapabilmek için uğraşmakta ve en büyük disiplin ile özen gösteren bir firma olmaktayız. İşlerin bir çoğunda az özen gösterip çalışan firmalar, diğer müşterilerin bizleri seçmesine sebep olmaktadır. Ama işimizi en doğru ve dürüst şekilde yapan kadromuz ile sizlerin taleplerini tam anlamı ile karşılamak için böcek tarama hizmetleri üzerinde oynamalar ve yenilemeler yaptık. Yaptığımız bu işlemler sayesinde kusursuz hizmet kalitesini sunan şirketimiz, müşterileri ile görüşerek isteklerini karşılıyorlar.


Böcek Tarama Hizmetleri İçin İrtibata Geçebilmek?

Kişilerde uzun zamandır böcek tarama hizmetleri almak için buna uygun bir yer arıyor ve bir türlü bulamıyorsanız, şuan çok doğru bir yerdesiniz. Çünkü kusursuz hizmet kalitesini sizlere en iyi şekilde sunabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Eğer sizler yani bireyler bu konuda bir destek almak istiyorsanız, firmamızı arayabilir, mail olarak mesaj atabilir, resmi web sitemizi ziyaret edebilir veya oda olmazsa doğrudan firmamız ile irtibata geçerek, şirketimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Bu çalışma sahasında yapmış olduğumuz bütün işlerde genel olarak bu sözü söylüyorum. İnsanlar genelde kendilerinin takip edildiklerini bildikleri için bu konuda firmamızdan yardım istiyorlar. Ama bunların yanı sıra bazı insanlar ise sadece öyle zannettikleri için gizli kamera ve böcek arama çalışmaları da yaptırabiliyorlar. Tabi ki genel olarak baktığımızda ise insanların bir şey olmasa bile evlerinde, arabalarında veya bunlara benzer yerlerde arama ve tarama çalışmaları yaptırmaları iyi, çünkü bu onların hayatı ile ilgili duyarlı kişiler olduklarını göstermektedir. Bu hizmet sahasında ise şirketimiz, gizli kamera ve böcek arama çalışmaları yapmaktadır.Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları Sırasında En Çok Karşılaşılan Durumlar

Bütüngizli kamera ve böcek arama çalışmaları için en iyi şekilde hizmet kalitesini sunmaya çalışan firmamız, müşterileri gibi düşünüyor ve kişilerin evlerine yerleştirilmiş olan bu küçük ama etkili olan cihazların yerini tespit ediyoruz. Ama bu cihazların tespiti yapılmaktayken olan veya karşımıza çıkan durumlar oluyor elbette. Bu durumlardan birisine örnek verecek olursak; bir müşterimizin ofisine gittik ve müşterimiz uzun zamandır şirketimizin çalışanlarına bir iş ortağının onu dinlediğinden şüphe duyduğunu söyledi. Bunun üzerine gizli kamera ve böcek arama çalışmaları yaparak böcek diye tabir edilen bu ses dinleme cihazı yerinden çıkardılar ve müşterimizin haklı olduğunu kanıtladılar.

Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları Bireyler İçin Neden Önemli

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Bu alanda yapılan bütün çalışmaların en büyük sebebi, bireylerin kişilerden saklamış oldukları bir bilgi, belge, fotoğraf, doküman, ses kaydı yada bir sırı ortaya çıkmaması için yapılan bir çalışma alanıdır. Bu hizmet türünde müşterilerimizin duyulmaması gereken iş veya normal görüşmelerinin kayıtlarının bir yere yayılmaması için elimizden geleni yapmaktayız. İşte bu yüzden bu hizmet sahasında çok önemli olan etkendir. Bunlarında beraberinde müşterilerimize özel olarak vermiş olduğumuz gizli kamera ve böcek arama çalışmaları hizmetini en iyi şekilde ve müşterilerimizin istediği gibi bir tek bizim şirketimiz verebilir.


Peki Ya Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları Ne Kadar Sürede Gerçekleştirilebiliyor?

Bütün çalışmalarda geriye dönüp bir baktığımız zaman Türkiye’deki en iyi ve en hızlı olan böcek arama ve tarama şirketi bizim firmamız olmaktadır. Bu hizmetlerin ne kadar iyi verildiklerinin yanı sıra ne kadar hızlı verildiklerinin de bir önemi var. İşte o alan ise bizim şirketimiz alanıdır. Bu hizmet dalında ise her ne kadar büyük olsa bile 100 metrekarelik bir alanı sadece 23 dakikada tarıyor ve Türkiye gizli kamera ve böcek arama çalışmaları alanında en iyisi olmayı başarıyoruz.

Gizli Kamera ve Böcek Arama Çalışmaları Ücretleri?

Bu saha bizlerin öle fiyatlarını direkt olarak söyleyebileceğimiz ve uygulayabileceğimiz bir alan değildir. her biri kendi alanında uzman, bilgili, tecrübeli ve başarılı olan firmamız, müşterilerine en uygun gizli kamera ve böcek arama çalışmaları ücretlerini belirliyor ve bireylerinde kesesini yormayacak şekilde fiyatlar talep ediyoruz. Bunlara örnek ise casus yazılım ile böcek arama hizmeti arasında çok fark var. Çünkü ikisi de farklı alan ve ikisinin de istediği uğraş çok farklıdır. İşte tam bu noktada en iyi böcek arama ve tarama işleriniz için firmamızı arayabilir veya mesaj atabilir yada doğrudan şirketimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dinleme Cihazı Tarama ve Bulma Çözümleri

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Dinleme cihazları bazı noktalarda müşterilerinin istekleri üzerine kişiler için böcek arama,tarama ve gizli kamera tespiti yapılır. Bu böceklerin tespitinin genelde nasıl yapıldığını merak eder, ama bizler müşterilerimiz için bu cihazları yeni nesil tpt-345-a modeli böcek arama ve tarama cihazımızla istediğimiz gibi bulabiliyor ve üzerinde yapmamız gereken işlemleri yapıyoruz. Bu işlemler sırasında müşterilerimizin de şüphe duydukları yerlere özen gösteriyor ve o bölgelerde ona göre arama hizmetleri veriyoruz. Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri arasında başka şekillerde vardır. Bu hizmet ise tahmin üzerine olup ona göre aramalar yapılan veya diğer başka bir yol ise diğer dedektörlerdir.

Böcekler Genel Olarak İnsanların Yaşam Alanlarının Neresinde Bulunur?

Profesyonel olarak yaptığımız bu dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri iş alanında müşterilerimiz firmamıza, bu cihazların nereye konulabilecek oldukları sormaktadırlar. Böcek arama ekibimiz ise bunun bir cevabı olmadığını söylüyor. Sebebi ise müşterilerimizin evlerinde yapmış olduğumuz çalışmalarda evlerinin, arabalarının yada iş yerlerinin her yerinde çıkabildiklerini söylüyor ve ekliyorlar, bu böcekler sizlerin evlerinde ve buna benzer yaşam alanlarınızda sizlerin aklına bile gelemeyecek yerlere konulmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak; internet modemi, klima kumandaları ve bunun gibi bir çok şeyin içine konulabilir ve kişileri uzun bir süre dinlenebilir.

Peki Ya Bireyler Bu Böcek veya Görüntü Kaydı Alan Cihazları Nasıl Bulabilir yada Keşfedebilirler?

Firmamıza sorulan bu sorunun aslında bir yanıtı yok. Çünkü bu cihazlar tahminler üzerine çok zor bulunabilecek olan cihazlardır. Dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri arasında en iyisi şüphelenmiş olduğunuz nokta üzerinde eliniz ile küçük ama detaylı bir araştırma yapabilir ve evinizde yada buna benzer yaşam alanlarınızda böyle bir şey var mı yoksa yok mu ? Diye kontrol edebilirdiniz. Ama bu kontrol ne kadar etkili olabilir bilemiyoruz, işte bu noktada bizim firmamıza haber vererek, bireylerin özel yaşam alanlarında bulunan ses dinleme cihazları için dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hizmeti alabilirsiniz.

Bu Dinleme Cihazları Kişiler Üstünde Nasıl Kötü Bir Etki Yapabilir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Tabi ki de bu sahada yapmış olduğumuz çalışmalardan tecrübe kazanmış olan bir firma olarak müşterilerimizin yaşadığı olaylardan firmamızda ders almayı başaran bir firmadır. Alanımızda profesyonel olarak dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri sunmakta olan şirketimiz, kişilerin hakkında öğrenilmiş olan bilgileri, fotoğrafları, belgeleri veya cinsel içerikli görüntülerini toplayarak bir dosya haline getiriyorlar ve bu dosyayı ise her geçen gün daha da aktif olarak kullanılmakta olan internet aleminde yada buna benzer hızlı yayılabilecek olan ağlarda paylaşarak, bireylerin hayatında kötü değişimlere sebep olmaktadır.Dinleme Cihazı Tarama ve Bulma Çözümleri Konusunda En İyi Hizmeti Kimden Alabilir?

Bu alanda ise müşterilerine genelde bütün firmalar en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışır ama bazen bu kadar iyi olmayan firmalarla da karşılaşıp dolandırılabiliyorlar. Müşterilerine profesyonel hizmet veren ve bu alanda bilgili ve tecrübeli olan kadromuz ile bireylere hizmet verebilmek için sabırsızlıkla beklemekteyiz. Tamamıyla müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek bireyleri memnun etmeye çalışan firmamız, durmaksızın çalışmalar ve araştırmalar yaparak, müşterilerimizi memnun ve mutlu etmeye çalışıyoruz. Kişilere bahsedilen bu konu hakkında detaylı ve ayrıntılı bir bilgi alabilmek için ise firmamızı arayabilir veya mesaj atabilir yada resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın iyi bir dinleme cihazı tarama ve bulma çözümleri hizmetini en iyi bizim şirketimiz verebilir.

Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Merhaba arkadaşlar, bugüne kadar müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışmış olan bir firma olarak müşterilerimiz, nasıl bir hizmet vermemizi istedi ise o şekilde hizmet verdik. Yapılan bütün çalışmalarda müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak büyük bir özen ve disiplin ile çalışan firmamız, müşterileri için en uygun lan cihazları temin ederek profesyonel Özel Dedektiflik hizmeti vermektedir. Şimdi ise müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunabilmek adına dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti yapıyoruz.Yapılan Arama Hizmetin Sonuçları Ne Kadar Doğru?

Dinleme cihazlar, böcek ve gizli kamera tespiti hizmetinde yaptığımız bütün çalışmalarda eğer ki varsa, %100 garantili olarak tam konulmuş olduğu noktayı belirliyor ve yerlerini en doğru biçimde tespit etmiş oluyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların hepsi şirketimize referans olacaklarından eminiz. Çünkü kurumumuz, tam 22 yıldır dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti işlerini itina ile yapmakta olan bir Özel Dedektiflik şirketidir. İşte bu sayede sektöründe en iyi böcek veya dinleme cihazı yada gizli kamera tespiti yapan firma, bizim firmamız oluyor.

Dinleme Cihazları, Böcek ve .Gizli Kamera Tespiti işlemi Ne Kadar Bir Sürede Tamamlanıyor?

Bütün dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera arama işleri için müşterilerimizin ilk önce nerelerden şüphelendiğini sorar ve bunların doğrultusunda ev veya iş yeri yada araba gibi aramamız gereken bölgeyi tararız. Yapılan tespit işi 100 metrekarelik bir alanda, en fazla 28 ila 35 dakika arasında arama yapıyor ve müşterilerimizi kesin sonuçlara ulaştırıyoruz. Bu tür çalışmalarda en iyi ve en kaliteli dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti işlerinde alanında profesyonel olarak çalışan firmayız.

Peki Bu Takip Cihazları Ne Şekildedirler?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Kişilerin özel yaşam alanlarına yerleştirilerek, bireylerin dinlenmesi sağlayan ve bu dinlemelerin ardından, genel olarak ülkemizin yaşam standartlarına uymayan konuşma, video veya fotoğraf şekilde görüntülerin bir yerde paylaşılması ile bireyler zor durumda kalmaktadırlar. Bu cihazları öyle bir şekilde kişilerin yaşam alanlarına sokuluyor ki müşterilerimiz bile şaşkın bakışlar içerisinde kalıyor. Bu dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti işleri örnek verecek olursak eğer; başta 3 priz sonrasında ise USB, telefonlarınız için kullandığınız şarj aletleri, mouse, klavye, yangın dedektörü ve buna benzer daha bir çok şekilde müşterilerimize hediye yada başka bir amaçlı müşterilerimize verilir. İşte bu yüzden bu cihazları evinize veya arabanıza yada iş yerinize alırken, sokarken dikkat etmelisiniz. Firmamız ise bireylere bu konuda yardımcı olabilmek için dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti hizmeti vererek kurtulmasını sağlıyor.


Dinleme Cihazları, Böcek ve Gizli Kameraları Ne Kadar Süreli Çalışmaktadır?

Bu tip dinleme ve görüntü alma cihazları müşterilerimizin yaşam alanlarında hızlı bir şekilde yerleştirilerek, bilgi toplanması isteyen kişilerin koymuş olduğu cihazlardır. Bu cihazları koyan kişiler gelende evde fazla vakitleri olmadığı için gelişi güzel istedikleri yere koyabilirler. Bütün bu işlemler ile elektrik veya buna benzer bir güç kaynağına bağlı değilse, bireyler hakkında bilgi öğrenmek isteyen kişiler 2 ila 4 gün arasında bireyleri izleyebilir veya dinleyebilirler. Bunların yanı sıra müşterilerimizin yaşam alanlarında uzun süreli olarak vakit geçirebilecek kişiler tarafından bir güç kaynağına bağlı çalıştırılıyorsa, kişileri baya bir uzun süre takip edebilirler. Ama şirketimiz, müşterileri için dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti gibi işlerinizi yapıyor ve müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Türkiye’de Gizli Kamera Tarama ve Böcek Tespiti Hizmetinde Bir İlki Başardık

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Türkiye’de böcek arama işlerinde bir ilke imza atan Dedektiflik Büromuz, müşterilerinin yoğun isteği üzerine ve Türkiye dedektif hizmeti standartlarının sınırlarını zorlayan bir böcek arama ve gizli kamera tespit cihazı getirtti. Getirilen bu cihazlar tpt-345-a modeli olup, %100 yerli üretim olan tpt-345-a modeli sizlerin doğrudan böcek arama ve gizli kamera arama gibi işlerinize tam anlamı ile yapıyor. Müşterilerinin kesinlikle en iyi şekilde hizmet veren gizli kamera tarama ve böcek tespiti ekibi, profesyonel olarak yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren bir firmadır. Yaptığı bütün işlerde en kaliteli bir biçimde çalışan gizli kamera tarama ve böcek tespiti ekibi, gerçekleştirdiği çalışmalarında sonuç odaklı çalışıyor ve müşterilerinin beklemiş olduğu gibi bir böcek arama ve gizli kamera tespit hizmeti vererek, müşterilerinin taleplerini tam anlamıyla karşılamayı hedefliyor. Yaklaşık olarak tam 17 yıldır bu işi yapıyoruz. Son dönemlerde teknolojik cihazlar gelişti, Gelişen bu cihazlar sayesinde insanların artık böcekler ile ilgili yaşamış oldukları mağduriyetlerinin giderilmesi kolaylaşmış bulunuyor. Artan bu yeni olayların yanı sıra kötü olaylarda artamaya başladı ve insanlar diğer bireyleri dinleyebilmek ve onları izleyebilmek için bu cihazları kullanmaya başladı. Bireylerin hayatında olup biten her şeyi izliyor ve dinliyorlar bunu biliyor muydunuz?2003 yılında Avrupa’da özel dedektif hizmetlerinin en iyisi seçilen ve Türkiye’ye bu gurur ve onuru yaşatan gizli kamera tarama ve böcek tespiti şirketi, son yıllarda böcek ve gizli kamera olaylarında artış var ve bizler bunun önüne geçebilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyor ve müşterilerimize karşı %100 çözüm garantili çalışmalar yaparak, müşterilerimiz için çözüm odaklı ve olumlu çalışmalar gerçekleştiriyoruz dedi. Yapılan bütün çalışmalarında müşterilerinin de dediklerini dikkate alarak çalışan Akademi Özel Dedektiflik ekibi, son model böcek arama ve gizli kamera tespit cihazlarının müşterilerine sağlayacağı faydaların yanı sıra, cihazların özel dedektiflik bürolarına da fayda sağlayacağını düşündüğü dile getirdi.

Böcek Nedir?

Böcek diye tabir edilen cihazlar aslında, sizleri dinlemek için kullanılan cihazlardır. Böcekler boyut olarak küçük kullanımı kolay ve birini dinlemek için etkili bir çözümdür. Böcek olarak bilinen bu ses kayıt cihazları bizlerin yaşam alanlarımıza yani ev araba iş yeri ofis ve buna benzer birçok alana konularak bizleri birçok alana konularak müşterilerimizi rahatça dinleyebilir ve onlar hakkında gerekli olan bütün bilgiye gizli kamera tarama ve böcek tespiti ile sahip olabilirler. Bu sayede müşterilerimize kötü yönde eylem yapmaktadırlar. Genel olarak bakıldığı zaman yurt dışından ülkemize sokulan bu cihazlar tüm müşterilerimizin hayatını olumsuz yönde etkileyerek itibar veya iş kaybına yol açar. Ama biz sizin için en başarılı böcek arama hizmetini vererek müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz.

Gizli Kamera Tarama ve Böcek Tespiti İle En Çok Nerede Karşılaşılıyor

Bu gizli kamera tarama ve böcek tespiti işlerinde en iyisini yapabilmektir. Önem göstererek yaptığımız işimizde en iyisi olabilmek için çok çalışıp çok savaş verdik, ama müşterilerimiz için bugünlere kadar gelmeyi başardık. Bu hizmetleri müşterilerimize verirken aynı zamanda en çok hangi noktalarda bu küçük cihazlar ile karşılaştığımızı anlatacağız. Bu cihazlar küçük olmasından kaynaklı olarak hemen hemen her yere konularak istediği amaçla ve istediği şekilde kullanabilmektedirler. İşte bu sayede bu cihazların nerede olduklarını tespit etmek zordur. Firmamız ise müşterileri için, gizli kamera tarama ve böcek tespiti hizmetinde çığır açtı ve en profesyonel tarama hizmetini vermeye başladı.

Böcek Tarama Cihazı İle Türkiye’de Çığır Açtılar ve Bir İlke İmza Attılar

Böcek Tarama Cihazı Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Böcek tarama cihazı, günümüzde yaşanan ses dinleme ve kayıt cihazlarına karşı kullanılan etkili çözümün adıdır. Yapılan bütün işlerde en iyi şekilde sonuç veren ve her zorlu şartlarda çalışıp %100 etkili sonuç sunan bu cihaz, bireylerin özel yaşam alanlarına yerleştirilmiş olup, aynı zamanda insanların hayatını akışını engelleyecek eylemler yapmaktadır. Ama artık bu olaylara karşı tamamıyla yerli türk üretimi olan makineler, sizlerin özel yaşam alanlarınıza yerleştirilmiş olan bu ses kayıt ve dinleme cihazlarını böcek tarama cihazı ile doğrudan tespit edebiliyorlar. Yeni böcek tarama cihazı ile Türkiye’de bir ilke imza atan Özel Dedektiflik firmasının CEO’su şöyle konuştu; ‘’ Böcek tarama cihazı, yaptığı bütün işlevleri ile en iyi hizmet kalitesini sunan bir cihazdır. Evlerinize, iş yerinize veya araba gibi sizlere ait olan bu yaşam alanlarında, müşterilerimizi dinlemek için konulmuş yada kurulmuş olan bu cihazların, doğrudan yerini tespit ediyoruz ve müşterilerimize en iyi böcek tarama cihazı ile en profesyonel böcek arama hizmetini veriyoruz.’’ dedi.


Peki Böcek Tarama Cihazı Nasıl Çalışıyor?

Bu cihazlar ile aynı zamanda gizli kamera yeri tespit edebiliyorlar. Müşterilerine özel getirmiş olduğu böcek tarama cihazı ile duvar içine konulan, elektrik hatlarına konulan, evlerinizin prizine bağlanan, akıllı telefon şarj aletlerinin içine konulan, ve bunun gibi aha birçok yere yerleştirilmiş olan böcekler, (ses dinleme ve kayıt cihazı) gizli kamera, arabalara yerleştirilen küçük GPS gibi daha birçok ürünün yerini tespit ediyor ve sizlere en iyi şekilde böcek arama, tarama hizmeti sunuyorlar. Bu böcek tarama cihazı nasıl bir alanda ve nasıl şartlarda çalıştığını anlatan şirket, böcek tarama cihazı ile yaklaşık 100 metrekarelik bir alanda sadece 1 ila 2 saat arasında çalışma yapıyoruz hemde şartlar ne kadar zor olursa bile.’’ dedi.

Böcekler Nasıl Bizim Ülkemize Sokularak, Türkiye Piyasasında Satılıyor ve Hangi Böcek Tarama Cihazı Aramalarda Etkili Çözüm Sunuyor.

Bu böcek diye tabir edilen cihazların, ülkemize nereden geldiğini ve Türkiye piyasasında nasıl satıldığını, müşterilerimize anlatalım. Genelde bu böcek diye tabir edilen cihazların hepsi olmasa da çoğu Türkiye piyasasına Çin’den getirilerek, ülkemizde satılmakta olan ürünlerdir. Böcekler müşterilerimizin, özel yaşam alanlarına konularak dinlenmelerini sağlıyor. Aynı zamanda yurt dışından ülkemize getirilen bu böcek, GPS, gizli kamera gibi ürünleri ülkemize çok uygun fiyatlar karşılığında sokuluyor ve Türkiye piyasasında satılıyor. Ama bu ses dinleme cihazlarına karşı en iyi biçimde önlem alan firmamız, yeni böcek tarama cihazı ile müşterilerinin istemiş olduğu gibi bir böcek arama, tarama hizmeti veriyor.

Böcek Arama, Tarama Hizmeti Ne Kadar Etkili?

Yaptığımız bütün böcek arama, tarama hizmetlerinde en iyi şekilde sonuç almayı başaran firma bizim firmamızdır. Sizlerin özel yaşam alanlarına yerleştirilmiş olan ses kayıt cihazları veya buna benzer dinleme, takip etme yada görüntü alma cihazları için müşterilerimizin, yaşam alanlarında birkaç saatlik böcek tarama çalışması yapıyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların ardından eğer varsa, tam noktasını tespit ediyor ve müşterilerimizin rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Bu tip olaylarınızı en iyi şekilde sonuca ulaştıran böcek tarama cihazı, sizlere en iyi hizmeti sunarak bizlerden memnun kalmanızı umuyoruz.

Peki Ya Bu Böcekler Neden Dinlemek İçin Bireylerin Yaşam Alanlarına Konuluyor?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Müşterilerimizden gelen şikayetler üzerine, müşterilerimizin ev, araba, küçük işletme, holding ve diğer iş yerlerine benzer iş sahalarında böcek arama, tarama hizmetini veriyoruz. Bu alanda müşterilerimiz tabi ki de profesyonel bir böcek arama hizmeti istiyor. Bizim Özel Dedektiflik şirketimizde, bu isteklerini karşılayabilmek için teknolojinin son harikası olan tpt-345-a modeli böcek tarama cihazı ile her yere ses dinleme, ses kayıt, gizli kamera arama ve gps arama gibi hizmet dallarında en mükemmel şekilde hizmet kalitesini sunuyor ve müşterilerimizin yeni böcek tarama cihazı ile bizim Özel Dedektif firmamızdan memnun kalmalarını hedefliyoruz. Türkiye gelenek ve göreneklerine uygun olmayan ses kayıtları ve buna benzer görüntü veya böcek diye tabir edilen cihazların, bireylere ait olan yaşam alanlarına koyularak zor durumda kalması sağlanılmaktadır. Buna dayalı olarak kişilerin, maddi ve manevi yönden zarar görmesini sağlamaktadır.Böcek Arama Hizmeti Ne İşe Yarar Diye Düşünüyorsanız? Gelin Birde Uzmanların Ağzından Dinleyin

Böcek arama hizmeti ne işe yarayacak diyen kişiler için söylüyoruz. Bireylerin hayatına yerleştirilmiş olan ses dinleme cihazları ile kişilerin hayatına müdahale edecek şekilde olaylar yaratarak, bireylerin zor bir durumda bırakılmasını sağlamaktadırlar. Yapılan bu tip eylemler ile kişilerin türk geleneklerine göre aykırı konuşmalar ve görüntü gibi içeriklerin veya ses kayıtlarının, sosyal medya ve haber sitelerin koyularak paylaşım alanına düşmesini sağlamaktadır. Bu gibi paylaşımlar yüzünden zor durumda kalan birey veya kurumlar hem maddi, hemde manevi yönden kayıplarına neden olmuştur.

Böcek Arama Hizmeti Ne Kadar Bir Sürede Gerçekleştirilir

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Bu alanda böcek arama, tarama cihazlarınızın çok iyi ve kaliteli bir böcek arama ve tespit cihazı olması gerekmektedir. Tabi bu cihazların yanı sıra yanınızdaki takım arkadaşınızın da bu alanda kaliteli, tecrübeli, bilgili ve çok profesyonel çalışan bir kişi olmalıdır. İşte tam bu noktada şirketimiz, müşterileri için devreye giriyor ve bireylere 250 metrekarelik alanları sadece 1 saat 19 dakikada tarayarak, kişilere böcek arama hizmeti veriyoruz. Verilen bu böcek arama hizmeti, kişilerin bizlerden istemiş olduğu alanlarında içinde bulunan eşyalar yani televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, yatak, priz ve daha buna benzer olan birçok cismin içine yerleştirilmekte olan cihazlardır. Özel Dedektiflik firmamız, kişilerin isteği üzerine böcek arama, tarama hizmetleri veriyor ve müşterilerimize kesin olarak sonuç odaklı çalışıyoruz.


Böcek Aramalarındaki Artışın Sebebi Ne?

Kişilerin genelde bu cihazlardan şikayette bulunmalarının en büyük sebebi, tabi ki de insanların kendisinin takip edildiğinden yada izlendiğini düşündüğünden kaynaklı olan bir şikayettir. Yaptığımız bütün araştırmalarda, müşterilerimizin yaşam alanlarına konulmuş olan bu böcekler, insanların hakkında öğrenilmemesi gereken bilgileri öğreniyor ve bu öğrendiği bilgileri mağdur bireylere karşı koz olarak kullanılıyor. Bizim firmamız, müşterilerine en iyi şekilde böcek arama hizmeti vererek sizlerin taleplerini karşılıyor ve bireylerin rahat bir nefes almasını sağlıyoruz.

Böcek Arama Hizmeti Faydalı Olacak Mı?

Yaptığımız bütün böcek arama hizmeti için profesyonel hizmet veren firmamız, müşterilerine karşı hiçbir şekilde yalan söylemeyerek %100 oranında başarılı olduğumuzu söylemeliyim. Bireylerin Yaşadıkları bölgeye yakın alanlara konularak, dinlemesini ve izlenmesi sağlayan bu cihazları kişiler için araştırmalar yaparak, nerede olduklarını tespit ediyoruz. Bu tespiti yapmış olduğumuz cihazların üzerinde gerekli olan incelemeleri yaptıktan sonra kişiler için bu dinleme cihazlarını sizler için imha ediyoruz. Gerçekten de yaşadığınız alanlarda buna benzer ses dinleme cihazları varsa, müşterilerimize %100 oranında böcek bulma garantisi veriyoruz.

Böcek Diye Tabir Edilen Ses Dinleme Cihazlarının Çeşitleri

Artık aktif olarak bireyleri dinlemek isteyen her kişi dinleyebiliyor, bunun sebebi ise böcek diye tabir edilen ses dinleme ve kayıt alma cihazlarının her şekilde olup çeşitliliğinin çok olması ile alakalıdır. Böceklere örnek verecek olursak; başta ofis ve iş yeri gibi erlerde en etkili olan ve hiçbir şekilde dikkat çekmeyen cihazlar arasında kalemtıraş, kalem, silgi, USB bellek, böcek (ses dinleme cihazı) içeren klavye ve mouse, internet modemi ve hatta üçlü priz gibi ürünlerin içerisine yerleştirilmektedir. Yerleştirilen böcekler hakkında detaylı bir araştırma yapan ve böcek arama hizmeti veren firmamız, istatistiklere göre baktığımız zaman, genelde insanların evlerinde akla gelmeyecek yerlere konuluyor ve kişilerin bu olaylardan çok zarar görmesini sağlıyorlar.Böcek Tarama ve Tespit Hizmeti

Böcek Tarama Nedir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Böcek tarama ve tespit hizmeti; böcek arama modülleri ile mekan içerisinde gerçekleştirilen dinleme cihazı ve gizli kamera arama çalışmasına denilmektedir. Böcek diye tabir edilen cihazlar görüntü ve ses ileterek, kişiler hakkında yasalara uygun olmayan koşullarda bilgiler toplamaktadır. Günümüz insanları tarafından kullanımı önemli boyutlarda artan böcek cihazlarının yaygınlaşması, içinde kötü niyet besleyen kişilere adeta bir fırsat niteliğinde olmuştur. Böcek tarama ve tespit hizmeti devamlı olarak geliştirilen cihazlar ile yapılan, özel dedektiflik büroları ve bazı şahsi firmalar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu kuruluşunun ilk gününden beri böcek tarama hizmeti vermektedir. Büromuzdan temin edeceğiniz dedektifler ile göstermiş olduğunuz adresin üzerinde arama çalışması yaptırabilir ve bu sayede böcek tarama konusunda üstün başarı elde edebilirsiniz.

Böcek tarama istediğiniz şekil içinde devam ederek, beklediğiniz arama çalışmalarını içinde barındıracaktır. Ekiplerimizin son teknoloji böcek arama cihazları ile gerçekleştirecek olduğu arama çalışmasından; Türkiye’de resmi olarak, sözleşmeli olarak, fatura ibrazında hizmet ismi yazan, sayılı hizmetleri alabilirsiniz.. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosunun, Türkiye’nin 81 vilayetinde özel dedektiflik hizmeti vermeye yetkisi ve izni vardır. Holmes Dedektiflik tarafından aynı zaman Türkiye’nin 81 vilayetine de böcek tarama ve tespit hizmeti verilmektedir. Yardım talep ettiğiniz her alanda bizlerden başarılı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Böcek Tespit Hizmeti Nedir?

Böcek tespit hizmeti; böcek tarama hizmetinin bir diğer adıdır. Halk arasında çok yaygın olmasa da kullanılmaktadır. Böcek tespit hizmetini vermekte olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak Türkiye’de güvenilir ve hızlı hizmet alabileceğiniz sayılı kurum ve şirket bulunmaktadır. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu ise, Türkiye’de bulunan sayılı böcek tespit hizmeti şirketleri arasında yer almaktadır. Büromuzun bünyesinde çalışan mühendisler, arama yapacağımız cihazları yurt dışından büyük emeklerle seçtikten sonra, getirtmiş oldukları böcek arama modülü ve tespit cihazlarını müşterilerimizin böcek tespit hizmetinde kullanıyoruz. Ayrıca %100 yerli üretim olan cihazları kullanarak, Türkiye’nin güvenilir cihazları ile arama çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Böcek arama hizmetinde her zaman sonuca kolay yöntemlerle ulaşılmaktadır.

Dinleme Cihazı Tespiti

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Dinleme cihazı tespiti esnasında kullanılan cihazların hepsi %100 yerli üretim modülü olmakta ve yapılan çalışmaların hepsi profesyonel tespit ekipleri tarafından verilmektedir. Her hafta Türkiye üzerindeki birçok farklı adresi ziyaret ederek, insanların dinlenmiş olabilecekleri şüphelerini ya doğrular, ya da olmadığını ispatlarız. Bizleri sadece bir telefon ile arayarak, istediğiniz adreste böcek arama çalışmasını başlatabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin yardımları ile arama çalışması başlatılacak olan alanda geniş bir araştırma yapılır. Eğer mekan içerisinde dinleme cihazı tespiti yapılır ve ortaya herhangi bir şekilde gizli kamera veya dinleme cihazı çıkarsa, firmamız olayı kayıt altına alarak, cihazların nerelerden temin edildiği hakkında araştırmalar yapacaktır.

Dinleme Cihazı Tespiti Nasıl Yapılır?

Dinleme cihazı tespiti gerekli ekipmanlar bir araya getirildikten sonra, uzman ekipler dahilinde ve özel dedektiflik bürosu yardımı ile yapılır. Firmamızın profesyonel çalışmalarını insanlara ve şirketlere sunarak, Türkiye’nin 81 ilinde birden çalışma gerçekleştirmektedir. İstanbul merkezli çalışmakta olan şirketimiz ile birlikte arama çalışmalarınızı gerçekleştirebilir ve dilediğiniz şekillerde hizmet alabilirsiniz. Dinleme cihazı tespiti için kullanılacak olan ekipmanlar ile birlikte, istediğiniz mekan içerisinde ne kadar cihaz varsa aranmakta ve arama çalışması tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan cihazların nerelerden temin edildiğine kadar olan bilgiler müşterilerimize sunulmaktadır.

Dinleme Cihazları Nedir?

Dinleme cihazları kablolu ve kablosuz olmak üzere 2 farklı ürün içerisinde ayrılmaktadır. Kablolu dinleme cihazları yıllar boyunca çekim yapabilmekteyken, kablosuz dinleme cihazının sarjı en fazla 1,5-2 gün aralığında dayanmaktadır. Dinleme cihazı tespiti yapılacağı zaman özellikle prizlere, ampullere, ışık açıp kapama yerine, elektrik olan bölgelere bakılmaktadır. Çünkü diğer türlü bir dinleme cihazının 2 gün sarjı dayanacağı için, eğer sonrasında dikkatli olunursa çok fazla sorun teşkil etmeyecektir. Dinleme cihazları arasında en çok tercih edilen tür ise kablolulardır. Çünkü bu sayede yıllar boyunca ses kayıtları toplanabilir ve kişiler hakkında bilgiler kötü amaçlar ile birlikte kullanılabilir. Kişilerin hakkında toplanacak olan bilgilerin herhangi bir yasa dışı alanda kullanımı olumsuz sonuçlar doğuracağı için, bu konularda dikkat edilmesi gereken çok sayıda kural bulunmaktadır.

Casus Program Tespiti

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Casus program tespiti yapılabilmesi en zor olaylardan bir tanesidir. Çünkü casus yazılımın bin bir çeşit saklanma şekli ve koşulları vardır. İnsanların cep telefonlarında, bilgisayarlarında kullanabildikleri alanların dışarısına gizlenerek, programların ortaya çıkmaması amaçlanır. Hatta bazı kalitede programlar vardır ki, bunlardan cihazı atmadan kurtuluş bulunmamaktadır. Ancak casus program tespiti yapıldıktan sonra anlaşılabilen programlarda bulunmaktadır. Zaten Türkiye’deki çoğu yazılım Çin üzerinden temin edildiği için, cihazla ra programlarla bakıldığı zaman sorun ortadan kalkabiliyor. Casus program tespiti dünya vatandaşlarının son yıllarda yakından karşılaştığı konular arasında yer almaktadır. Eskiden bu tarda konular sadece şirketlerin üst düzey yöneticileri arasında yaşanmaktaydı. Ancak günümüzde hem böcek ürünlerinin, hem de yazılımlarının kolay bulunabilmesi nedeniyle, insanların birbirlerine karşı işledikleri kabahat suçları artmıştır.

Casus Program Nedir?

Casus program, bireylerin cep telefonu, bilgisayarına yüklenen kötü amaçlı yazılımlardır. Yazılımlar sayesinde yüklenilen bilişim cihazının tüm özelliklerine erişme imkanı bulunmaktadır. Programın yüklenmiş olduğu cihazların konum bilgisi, mesajları, telefon görüşmeleri, resimleri, videoları, internet geçmişleri, e-posta hesapları, sosyal medya hesapları, kredi kartı bilgileri kötü amaçlı kişilere ulaşmaktadır. Bireylerin telefonlarına habersiz bir şekilde yüklenen casus programların telefonların bütün özelliklerine erişme imkanları bulunmaktadır. Casus programların elde ettiği bilgileri kullanmak suç teşkil eder. Hatta casus program ile yapılacak olan herhangi bir eylem, kişilerin özgür yaşam alanını kısıtlayıcı olarak kabul görüldüğü için, toplanan bilgiler suç sayılmaya yetecektir.

Nasıl Tespit Edilir?

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Büromuz tarafından yapılan casus yazılım tarama çalışmasında, bilişim cihazı içerisinde herhangi bir yazılım varsa tespit edilecek ve ortadan kaldırılacaktır. Firmamızın çalıştırarak aramalarını başlatacak olduğu program sağlam kaynaklar ile yurt dışından getirilmiştir. Ayrıca programın sürekli olarak çalışır durumda kaldığı bilgisayara veya cep telefonuna herhangi bir yazılım atılamayacağının garantisini de vermekteyiz. Casus programlar için kullanım amacının dışına çıkılması durumunda büyük tehlikeler oluşacağını her insan bilmektedir. Casus programlar ilk olarak ebeveyn kontrol sistemleri ile alakalı olarak geliştirilmiş ve ortaya çıkartılmıştır. İnsanlara bu bilgileri eksiksiz bir şekilde sunabilmek, bizlerin ilk görevi arasında yer almaktadır.

Evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu evde, iş yerinde, araçta, ofiste yaşanan gizli kamera ve böcek mağduriyetlerini ortadan kaldıracak ve her zaman en iyisine ulaşmaya çalışacaktır. Böcek ve gizli kameralardan mağduriyet yaşayan insanlara ayrıca ücretsiz olarak hukuki danışmanlığı da yapılmaktadır. Hukuki süreçlerde verdiğimiz danışmanlık sayesinde adresiniz üzerinden çıkan gizli kamera ve böcek cihazlarını kimin yerleştirdiğini mahkemelere açıklayabilirsiniz. Firmamız dilediğiniz şekillerde gerçekleştireceği böcek arama ve gizli kamera tespiti çalışmasında, Türkiye üzerinde geliştirilen son teknoloji arama ekipmanlarını ve aletlerini kullanmaktadır.

Gizli Kamera Tespiti

Öncelikle öğrenmeniz gereken konu, gizli kamera nedir? Konusudur. Gizli kamera; bireylerin hakkında haksız çıkar elde etmek amacı ile görüntü almak amaçlı kullanılan cihazlara verilen isimdir. Gizli kameraların elle tespit edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kameralar kesinlikle tespit cihazı dışında ortaya çıkmamaktadır. Cihazların çoğu dandik olduğu için, genellikle 1-2 gün içerisinde cihazın sarjı bitecektir ve toplamış olduğu görüntüleri iletmeyecektir. Evde, iş yerinde, araçta, ofiste gizli kamera ve böcek tespiti son teknoloji cihazları ile birlikte yapılmakta ve insanlara beklemiş oldukları tüm bilgiler olmaktadır. İstediğiniz ekipmanlar ile birlikte gerçekleştirecek olduğumuz gizli kamera tespiti işlemlerimiz, beklediğiniz sonuçları çok kısa süreler içerisinde sizlere ulaştıracaktır. Böcek diye tabir edilen cihazlardan yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldıracak şekilde, dilediğiniz her hizmeti sizlere vereceğiz.

Böcek Tespiti

Böcek; dinleme cihazları, gizli kameraların genel olarak adlandırılmış bir halidir. Ses frekansını aldığı kişiden habersiz bir şekilde belli bir tarafa ileten cihazlara böcek denir. Böcekler günümüzde oldukça yaygınlaşmış ve insanlar arasında kullanımı artmıştır. Bunun en büyük sebepleri arasında, böceklerin çok ucuz rakamlara kadar düşmesi ve artık internetten çok kolay bir şekilde sipariş ediliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak ürünlerin bu kadar kolay ulaşılabilir olması ve ucuz olmasının negatif yönlerinde bulunmaktadır. Bunların en başında böcek tespiti isteyen insanların mağduriyet yaşamaları gelmektedir. Diğer bir sebebiyse, ürünlerin Çin malı olmasından dolayı, çok fazla kayıt alamıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer ürünler Çin malı ise en fazla 2 gün boyunca çekim yapabilecektir. Sonrasında bozulacak ve bir yenisiyle değiştirilmesi gerekecektir.

Dinleme Cihazları Ne İşe Yarar?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Dinleme cihazları insanların hayatını kötüye sürükleyen etkenlerden biri olan dinleme cihazları yüzünden herkesin başı belada. Bu nedenle insanlar artık kendi özel yaşam alanlarında bile rahatça yaşayamamaktadır. Bir türlü önüne geçilemeyen bu skandallara karşı bir çözüm var, o çözümü ise sizler bizim firmamız sunarak, sizlerin taleplerini tam anlamı ile karşılamaya çalışıyorlar. Bütün bunların yanı sıra insanların özel hayatına müdahale eden bu olaylar Bireylerin hayatında büyük değişikler yaparak utanmasına neden olmaktadır. İşte tam bu noktada ise yardıma bizler giriyor ve sizin için en iyi ve en kaliteli hizmet seçeneğini sunuyoruz. 
Dinleme Cihazlarının Teknik Özellikleri?

Dinleme cihazlarının teknik özelliklerinden bahsedecek olursak aslında öyle çok da kaliteli ürünler değildirler. Ama hepsi böyle değil tabi ki de çünkü bu cihazlar genelde suya dayanıklı olmayan, şarjı çabuk biten ve uzun ömürlü olmayan ürünlerdir. Tabi bu ürünlerin bazıları bu şekilde olmayıp daha da kaliteli ürünler olmaktadır. Bu ürünlere örnek verecek olursak eğer; bazı diğer pahalı ürünler su görse de zarar görmüyor ve özellikle prize veya araba kontağına yada buna benzer elektrik gelen bir yere bağlı ise bu cihazlar sizleri baya uzun bir süre istedikleri gibi dikkatli dinleyebilirler. Bu cihazların kaç metrede3 ses aldıklarına gelecek olursak eğer, bu dinleme cihazları 3 ila 5 metreden ses alabilirler. Ama bunların bazıları vardır ki, onlar 8 ila 9 metre arasından da ses kaydedebiliyor. Ama merak etmeyin biz müşterilerimiz için bu cihazları buluyor ve dinleme cihazları ne işe yarar? ona bakıyoruz.

Peki Ya Aramalar Ne Kadar Etkili?

Yapılan bütün aramalar müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen aramalar olup, tamamıyla kişilerin bizlerden olay taleplerini karşılamak için yapılmış olan çalışmalardır. Bu çalışmaların amacı insanların şüphe duymuş olduğu evlerini, arabalarını ve iş yeri gibi yerlerini arayarak bulmaya çalışıyoruz. Bu alanda en iyi ve en profesyonel böcek arama ve tarama hizmetini bizler veriyor ve müşteriler nasıl istiyorsa, o şekilde bu işi yaparak bitiriyoruz. Yapılan aramalarda eğer gerçekten varsa, %100 buluyor ve sizlere özel bu böcek diye tabir edilen ses dinleme ve kayıt cihazlarının imhasını yapıyoruz. 

İnsanların Sizleri Dinlemesi Ne İşlerine Yarar Diye Düşünmeyin

İnsanların ne işine yarar diye düşündüğünüz, bilgilerinizi önemsememezlik yapmayın. çünkü yarın bir gün umursamadığınız bilgi sizlerin sonu olabilir ve hatta bu gibi durumlar yüzünden insan içine bile çıkamayabilirsiniz. bunlarında yanı sıra söylemiş olduğunuz bir bilgi yüzünden bütün şirketinizi kaybedebilir yada buna benzer türk gelenek ve göreneklerine uygun olmaya konuşmalar yüzünden farklı bir göz ile bakılabilirsiniz. Sizlerde böyle durumlar yaşamamak için bizleri arayabilirsiniz yada dinleme cihazları ne işe yarar? diye bizleri arayarak bu konu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Verici Tespit Cihazları

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Merhaba arkadaşlar, firmamız tam 18 yıldır Türkiye’de özel böcek arama ve tarama hizmeti vermekte olan bir firmadır. Şirketimiz bu zamana kadar yaptığı bütün yurt içi işlerin yanı sıra yurt dışında da aktif olarak faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda yurt dışında Avrupa’da yılın en iyi Özel Dedektiflik ödülünü alan şirketimiz, Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmekte olan bir şirkettir. Türkiye’de daha yeni alıp kullanmaya başladığımız verici tespit cihazları arasında en iyisi olan ve teknolojinin son harikası tpt-345-a modeli ile böcek arama ve tarama işlerinde çığır açmayı başardık. Bu sayede en profesyonel böcek tarama ve arama hizmetleri veren firmamız, şimdi ise sizlere verici tespit cihazları hakkında bir kaç şey anlatacak. 


Verici Nedir?

Verici diye tabir etmiş olduğumuz şey aslında bir sinyaldir yani bunu insanalar sizi telefonlarınızı aradığında telefonunuza gelen sinyalle aynıdır. Bu sektörün bizlere vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile her seferinde daha farklı işleri bitiriyor ve sizleri memnun etmeyi başarıyoruz. Vericiler böceklerin üstleri yerleştirilerek veya gizli kameralara yerleştirilerek, diğer tarafın sizi dinlemesini sağlamaktadır. Bu böcekler genelde neredeyse hepsi GSM tabanlı olup, şarjla çalışmakta olan cihazlardır. Ama en iyi şekilde verici tespiti cihazları ile böcekleri buluyor ve sizler için imha ediyoruz.

Bu Cihazların Müşterilere Ne Gibi Zararlar Verebilir?

Bu tip verici cihazları ile istedikleri gibi sizleri dinleyebilir ve hatta sizleri doğrudan yerine göre izleyebilirlerde. Bu cihazlar GSM tabanlı oldukları için doğrudan sinyalle çalışır ve ona göre diledikleri gibi bireyleri dinleyebilirler. Ama bizim firmamız, değerli müşterileri için verici tespit cihazları arasında en iyisi olan tpt-345-a modeli böcek arama ve tarama işlerinizi itina ile yapıyor. Eğer dikkat edilip önlemi alınmazsa doğrudan bu işler sizin itibar kaybınıza veya iş kaybınıza engel olabilir ve müşterilerimizi kötü durumda etkileyebilir. Ama dediğimiz gibi bizler sizin için buradayız.

En İyi Böcek Arama ve Tarama Hizmetini Nereden Alabilirsiniz?

En iyi böcek arama ve tarama hizmeti bizim şirketimizden alabilirsiniz. Çünkü bu alanda en hızlı ve en uzman şekilde hizmet veren firma bizleriz. Bizim dışımızdaki firmaların bir çoğu dolandırıcı olmakla kalmayıp insanları kandırıp paralarını alıyorlar. İşte tam bu noktada ise bizler devreye girerek sizlere Türkiye şartlarında standartların üzerine çıkarak hizmet veriyor ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Eğer sizlerin de bizim firmamız vermiş olduğu gibi bir hizmet almaya niyetiniz varsa, bizler ile irtibata geçerek sizler için gerekli olan ücretler ve çalışma standartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, iyi bir dedektif hizmetini herkes den alabilirsiniz Ama Profesyonel bir böcek arama hizmeti için bizlerden başka hiç bir yerden alamazsınız.

Böcek Tarama Hizmetleri 

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Böcek tarama hizmetleri genelde insanların istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket edilerek, belirli ücretler karşılığında icra edilmekte olan bir hizmet dalıdır. Bu alanda yaptığımız bütün böcek tarama hizmetleri ile herkesin gönlünü fethetmeyi başarmış ve aynı zamanda herkesin takdirini almayı başarmış olan bir firma unvanına sahibiz. Son dönemlerde Türkiye’de kaset, video, konuma ve daha bunun gibi nice dokümanlar ile skandallar yaratıp gündeme oturmakta olan insanlar var. İşte sizinde böyle bir korkunuz varsa, bizleri arayarak bu korkunuz gerçek mi? Yoksa Değil mi ? Öğrenebilirsiniz. En iyi biçimde müşterilerini ağırlayan ve bireylerin ne ihtiyacı olursa olsun koşan firmamız, sizleri mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. 

Böcek Arama ve Tarama Hizmetlerinde Ne Gibi Olaylar İle Karşılaşıyoruz. 

Bütün böcek arama işlerinde zaten hep en garip olan yerlere saklanmaktadır böcekler. Ama bizler bu böcekleri profesyonel olan kadromuz ile doğrudan yerini tespit ediyor ve imhalarını gerçekleştiriyoruz. Yapılan bütün çalışmalarda öncelikle müşteri memnuniyetini e mutluluğunu dikkate alarak çalışan ekibimiz, sizlerin bizden istemiş olduğu gibi aramalar gerçekleştiriyor ve bu aramanın sonuçlarını bireylere bildiriyor. Kişilere bahsetmiş olduğumuz bu aramalarda diğer bir başka olay ise, kişilerin özel yaşam alanlarına yerleştirilmiş olan bütün bu böcekleri yangın dedektörü, USB, klavye, mouse, duvar saati ve hediyelik çakmak gibi daha bir çok ürünün içine konularak sizleri dinlenmesini sağlamaktadırlar. Bunlarında beraberinde Türkiye’de en iyi böcek tarama hizmetleri şirketi biziz. 

Böcek Arama Hizmetleri Türkiye’nin Nerelerine Var? 

Böcek arama hizmetleri Türkiye’nin 81 ilinde de var. hemde hepsinde de aktif olarak faaliyet gösterilmektedir. Eğer sizler de böyle bir zor süreçten geçiyor ve bir türlü bu konuda sizlere yardımcı olabilecek birini bulamıyorsanız, daha boşuna aramayınız. Çünkü şuan sizler Türkiye’de bu işi en profesyonel yapan şirketle görüşmektesiniz. Sizin için bu makalede anlatılan böcek arama hizmetleri hakkında detaylı bir bilgi için bizleri arayınız veya mesaj atınız yada resmi web sitemizi ziyaret ediniz. 

Dinleme Cihazı, Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Bu alanda uzun zamandır profesyonel olarak hizmet veriyor ve insanların bir böcek taramacısından olabilecek bütün beklentileri karşılıyoruz. Bu sayede en iyisi olmayı başaran firmamız, sizlerden gelecek olan bütün işleri yapmak için hazır ve nazırdır. Bütün bunlar için hizmetinde sınır tanımayan bir firmayla çalışmak istemez misiniz? Eğer sizlerde bizim gibi bu dinleme cihazı, böcek ve gizli kamera tespiti yapabilecek bir yer arıyorsanız, bizler ile görüşmeniz yeterlidir.

Böcekler Ne Kadarlık Bir Alan İçinde Çalışabilir?

Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespiti Bu konuyu da sizlere en iyi şekilde anlatalım. Bu iş sahasında böcekler genelde şarjlı oldukları için çok uzun dayanamaz pilleri biter ve sizleri uzun süreli dinleyemezler. Bu sayede bireylerin 2 ila 3 gün arasında giden bu şarj ile sizlerden fazla bir bilgi alamadan böylece kurtulmuş olursunuz. Bunların yanı sıra bu cihazların hepsi böyle olmak ile kalmayıp, direkt olarak priz gibi yada ona benzer elektrik gelen bir yere bağlı ise işte o zaman sizleri bu konuda baya bir uzun süre dinleyebilir ve hatta bazen sizler ile ilgili görüntü bile alabilirler. Ama sizler merak etmeyiniz, çünkü bizim firmamız sizlere en iyi şekilde dinleme cihazları, böcek ve gizli kamera tespiti hizmetini biz veriyoruz. Bu cihazlar genel olarak bakıldığı zaman çok uzak mesafelerden ses kaydı alamazlar. Tabi bunlarında beraberinde gizli kamerada çok uzak olduğu zaman görüntü alamaz ve yine sizlere kayda alamazlar. Ama herkes bu kadar şanslı değildir. Bazı insanların piyasada olmaması gereken görüntüler düşmektedir. İşte bu görüntüler, ses kayıtları ve video gibi daha bir çok dokümanın paylaşım yerlerine düşmesi facia olabiliyor. 

İletişim İçin Bizleri Arayın

Eğer sizlerde uzun zamandır bu veya buna benzer bir hizmet alabilmek adına bir yer arıyorsanız, biz sizlere bu konuda en iyi şekilde yardımcı olabilecek tek firmayız. Çünkü firmamız, bu işi profesyonel olarak icra etmektedir. Detaylı bir bilgi için bizleri arayınız. 

Böcek (Dinleme Cihazı) Nedir?

Böcek (gizli kamera, dinleme cihazı, konum takip cihazı) cihazları; internet üzerinden, GSM kaynaklı veya hafıza kartına kaydetmek sureti ile istihbarat toplayan (sızdıran) cihazlardır. Böcek diye tabir edilen cihazların el ile bulunması oldukça zordur. Hatta cihazların ufak ebatlarından dolayı bu durum neredeyse imkansız sayılmaktadır. Gelişen teknolojinin eseri olan dinleme cihazlarının yerleştirildiği yerden haftalarca ses kayıtı alabilme özelliği bulunmaktadır. Hatta elektrik kaynağına bağlı kaldığı durumlarda, bu durum yerini aylara bırakabilmektedir. Şirketimiz “böcek (dinleme cihazı) nedir” hakkında araştırma yapan kişilere sunduğu makale ile, konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilme imkanı tanımaktadır.

Dinleme cihazları kablolu dinleme cihazı ve kablosuz dinleme cihazı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen kablosuz dinleme cihazları olmaktadır. Ancak kablosuz olarak istihbarat sızdıran cihazlar, kısıtlı sürelere kadar ortam dinleme gerçekleştirebilmektedir. Şarjları çok dayanmayacağı için, 1 ila 4 hafta arasında ortam dinlemesi yapabilmektedir. Ancak Türkiye’de yer alan cihazların çoğu Çin üzerinden temin edildiğinden ötürü, cihazların ömrü çok fazla uzun olmamaktadır. Çin üzerinden temin edilen cihazlar ortalama 1 ila 7 gün arasında kayıt toplayabilmektedir. Bu gibi cihazlarla çok kısa sürelerde çekim yapılabilmektedir. Ve alınacak olan birkaç tedbir ile, bu durumun kolaylıkla üstesinden gelinebilir. Ancak kablolu dinleme cihazları ile yapılan girişimler, seneler boyunca devam eden bir olay içerisine girebilmektedir.

Kablolu Dinleme Cihazı

Kablolu dinleme cihazları ortam içerisinde her türlü yere yerleştirilebilir. Ancak çekim yapabilmek için elektriğe ihtiyaç duymaktadır. Elektrik kaynağına bağlı kaldığı taktirde seneler boyunca çekim yapabilme özelliği taşımaktadır. Tavsiyemiz “böcek (dinleme cihazı) nedir” yönünde araştırma yapacağınız zaman, üstünüzde durmanız gereken konu kablolu dinleme cihazıdır. Çünkü karşılaştığımız olaylarda görmekteyiz ki, insanların başını en çok ağrıtan durumlar arasında yer almaktadır. Cihazların yerleştiği yerden seneler boyunca ortam dinlemesi yapabilmesi, bireyleri gündelik hayatında sıkıntıya sokabilmekte ve adeta kişilerin yaşam alanına müdahale etmektedir. Ayrıca dinleme cihazı kullanımı hiçbir devlet tarafından yasal olarak kabul edilmemiştir. Dünya geneline bakıldığı zaman, devletlerin vatandaşlarına dinleme cihazları ile ilgili yasaklar getirildiği görülmektedir.

Çünkü bu cihazlar dolaylıda olsa insanların yaşamını tehlike altına sokabilmektedir. Böyle bir olaya izin verilmesi durumunda, insanlar haksız kazançlar elde etmiş olurlardı. Bu dinleme cihazlarının vermiş olduğu zarar devletler tarafından görülmüş olacaktır ki, cihazları kullanmak dünya üzerinde yer alan hiçbir ülkede yasal değildir. Böcek (dinleme cihazı) nedir? Konusunda yapmış olduğumuz anlatım umarız işinize yaramıştır. Şirketimiz tüm bu mağduriyetleri ortadan kaldırabilmek için böcek arama hizmeti vermektedir. Eğer habersiz bir şekilde dinlendiğinizden veya izlendiğinizden şüpheleriniz varsa, çok fazla adres dolaşmadan doğru adresi bulmuşunuz demektir. Şirketimiz gerçekleştirecek olduğu çalışmalarında, yapılan arama çalışmalarından sonra müşterilerimizin gösterdiği adreste herhangi bir verici (böcek) cihazı için yer almayacağının garantisini vermektedir.

Böcek Araması Nasıl Yapılır?

Böcek araması profesyonel ekipmanlar dahilinde gerçekleştirilen çalışmalar ile yapılmaktadır. Şirketimiz %100 çözüm güvencesi ile böcek araması hizmetini gerçekleştirmektedir. Bireylerin gündelik hayatını ve özgür yaşam alanını kısıtlayan modüllerin tespiti profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Gelişen teknoloji ile birlikte teknoloji cihazları her geçen gün kendini geliştirmektedir. Son teknoloji ile üretilen dinleme cihazları, , konum tespit cihazlarının tespitini yapabilmek için; tbt-345-a dinleme cihazı ve modül tespit cihazı ile arama çalışmasını gerçekleştirmekteyiz. Böcek aramasında 2 kişilik ekibimiz görev almaktadır. Ekibimiz müşterilerimizin gösterdiği adres üzerinde çok ayrıntılı ve titiz bir çalışma yapmaktadır. Dikkatlice yapılan böcek araması çalışmasının ardından, son teknoloji modülü olan ile adresin duvarlarının arkalarına kadar bakarız. X-ray ışınlarıyla evin her alanını kontrol ettikten sonra, müşterilerimizin cihazlar ile yaşamış olduğu sıkıntının, böcek cihazlarının yerleştirilmesinin tekrarlanmadığı sürece, sıkıntılarının %100 ortadan kalktığının garantisini veririz.

Böceklerden Korunma Yöntemleri

Böcek araması nasıl yapılır” makalemizde böceklerden korunma yöntemleri hakkında da bilgi paylaşımı yapacağız. Öncelik ile, rekabetli bir kariyer hayatınız varsa, evlilik hayatınız bozulma aşamasına gidiyorsa, sizler hakkında birileri bilgi öğrenmek istiyorsa dinleme cihazları ve gizli kameralardan %100 bir şekilde korunamazsınız. Ancak alacağınız tedbirler sayesinde, başınıza böyle bir şey geleceği zaman, uğramış olduğunuz sıkıntının yükünü hafifletebilirsiniz. Eğer vakit geçirdiğiniz mekanda böcek (dinleme cihazı ve gizli kamera) cihazlarının olduğundan şüpheniz varsa; önemli görüşmelerinizi güvenilir bir yerde yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz ortamdan ayrılamıyorsanız eğer, yanınızda sinyal kesici götürerek, bulunduğunuz mekan içerisinde böcek varsa sinyalini kesebilirsiniz. Bu sayede sesinizin kaydedilmediğinden ve görüntünüzün alınmadığından emin bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak mekanın içindeki dinleme cihazı veya gizli kamera GSM şeklinde çalışmıyorsa, o zaman sinyal kesici bir işe yaramayacaktır. Bu gibi durumlarda el ile herhangi bir cihaz bulmak imkansızdır. Bunun için profesyonel şirketlerle anlaşabilir ve yaşam bölgenizde arama yaptırabilirsiniz.

Böcek Araması Hakkında

Böcek aramasında “verici” olarak tabir edilen cihazların çıkardığı sinyaller aranmaktadır. Son teknoloji cihazları ile yapmış olduğumuz çalışmalarda, müşterilerimizin yönlendirmiş olduğu adres üzerinde yer alan verici cihazlarının hepsinin tespiti yapılmaktadır. Bu sayede mekan içerisinde yer alan tüm böcekler bulunacak ve imha edilecektir. “Böcek araması nasıl yapılır” konusundan sonra, böcek araması hakkında verdiğimiz ayrıntılı ip uçları umarız işinize yarayacaktır.

Öncelikle böcek araması yapılacak olan adres üzerindeki bütün elektrik bağlantılarının kesilmesi gerekmektedir. Çünkü, bazı durumlarda elektrik bağlantıları cihazları şaşırtabilmekte, yaydığı sinyal ile hedef şaşırtabilmekte ve bu durum çalışmalarının süresini arttırmaktadır. Bu sebepten ötürü, arama yapılacak olan mekanın içerisindeki elektrik kesilir, nesnelerin içerisinde yer alan pil, şarj gibi güç kaynakları iptal edildikten sonra çalışmalara başlanılır. Sonrasında arama yapılacak olan mekanın içerisinde cep telefonu, internet bağlantısı, sinyal gönderen cihaz olmaması gerekmektedir. Tüm istekler eksiksiz olarak yerine getirildikten sonra ise; tahmini 500m2 bir alanın 90 dakika süre ile araması gerçekleştirilebilmektedir. Firmamızın tecrübeler ile dolu çalışmalarından faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Böcek, Dinleme Cihazları Çeşitleri

Öncelikle böcekler; gizli kamera, dinleme cihazı, adres tespit cihazı olarak adlandırılan cihazlar olmaktadır. Kişilerden habersiz olarak istihbarat sızdıran cihazların hepsine “böcek” denilmektedir. Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu nimetleri, kötü niyetli kişiler de kullanmakta ve bu cihazlar sayesinde suçlular haksız kazanç elde etmekte veya mağdur bıraktığı kişinin yaşam alanını kısıtlamaktadır. Her türlü durumda da cihazları kullanmak ahlaki değerlere sığmaz ve Türk örf ve adetlerine aykırı olur. Firmamız başınıza gelebilecek olan her türlü sıkıntıyı önleyici tedbir olarak, son model teknoloji cihazları ile böcek araması gerçekleştirmektedir. Böcek, dinleme cihazları çeşitleri 2 farklı kategoride ayrılmaktadır. Bunlar kablolu dinleme cihazları ve kablosuz dinleme cihazları olmaktadır. Kablosuz dinleme cihazları olarak tabir edilen ürünler; kol saati, duvar saati, kalem, kalemtraş, yüz aynası, resim çerçevesi gibi gösterilmektedir.

Yaşamış olduğu özel hayatı ihlal saldırısından habersiz olan her vatandaş, cihazların kolay saklanmasından ve dikkatleri üstüne çekmemesinden ötürü durumu fark bile edemeyecektir. Zaten yaşamış olduğu saldırıyı dolaylı olarak anlasa bile cihazların tespit işlemini gerçekleştirebilmek için profesyonel böcek arama şirketleri araması gerekecektir.

Referanslarımız
Dedektiflik Hizmeti Verilen Vilayetler

Dedektiflik Hizmeti Verilen Ülkeler


Geçmişten Günümüze Sherlock