İtibar Yönetimiİtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi    İtibar Yönetimi

Kurumsal İtibar Yönetimi hizmetiyle internet ortamında itibarınızı korumaya yönelik tüm çalışmalar gerçekleştirilir.Kurumsal itibar yönetimi; kurumsal firmaların kimliklerini korumak amacıyla yapılmakta olan ve tespit edilen riskler veya sorunlar ile ilgili uyarılarda bulunarak, önlemler alınmasını sağlayan bir çalışmadır. Kurumsal itibar yönetimi, firmanız hakkında internette ve haber kaynaklarında bulunan bütün haberler ve içerikler bir bir gözden geçirilerek, ayrıntılı olarak tespit edilir ve bunun sonucunda firmanızın itibarına yönelik zedeleyici olarak tespit edilenler ile ilgili gerekli önlemler alınır ve sizlere de bu konularda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi aktarılır.
Kurumsal İtibar Yönetimi, hizmetinde internet ağından itibarınızı zedelemeye yönelik tüm veriler tespit edilir.Kurumsal itibar yönetimi konusunda gerçekleştirilen faaliyetlerimiz sayesinde içinde bulunmuş olduğunuz ve bir bölümünde payınız bulunan sektörün genel durumu takip edilerek sizlere sektördeki itibarınız ile ilgili bir takım uyarılarda ve önerilerde bulunulur. Kurumsal itibar yönetimi sayesinde, firmanız hakkında yapılan yanlış yöndeki bir takım çalışmalar tespit edilerek ortadan kaldırılması yönünde gerekli olan çalışmalar başlatılır.
Kurumsal İtibar Yönetimi, hizmetinde kötü içerikler tespit edildikten sonra bu içerikleri ortadan kaldırma işlemine geçilir.

İnternetten İçerik Kaldırma

İnternetten İçerik Kaldırma hizmetinde profesyonel dedektifler ve bilişim uzmanları görev alarak zararlı içeriklerin tespiti sağlanır.İnternetten içerik kaldırma; internette bulunan şahsınıza veya firmanıza yönelik kötü içerikler ile ilgili yapılmakta olan çalışmalardır. İnternetten içerik kaldırma; bu konuda yapılan çalışmalar tamamen itibarınızı korumaya yönelik yapılmakta olup, hakkınızda çıkan yalan yanlış içeriklerin veya ucu size dokunan ve size zarar vermekte olan bir takım içeriklerin internet ortamından tamamıyla kaldırılmasını sağlamaktadır.
İnternetten İçerik Kaldırma hizmetinde itibar zedeleyici tüm içerikler yapılan ekip çalışması ile kalıcı olarak ortadan kaldırılır.İnternetten içerik kaldırma konusunda alanında profesyonel bilişim uzmanları ve avukatlarımız koordine bir çalışma yapmaktadır. Bunun nedeni ise internetten içerik kaldırma işlemi ile ilgili yasaların ve kanunların doğrultusunda çalışmalar yapmak gerekmektedir.
İnternetten İçerik Kaldırma çalışmalarında problem çıkaran websiteleri hakkında suç duyurusunda bulunan uzman avukatlarımız sorunu yasal yollarla halletmektedir.

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma çalışmalarında başlangıç olarak tüm sosyal medya sitelerinde araştırmalar yapılarak adınıza yaratılmış hesaplar tespit edilir.Sahte sosyal medya hesabı kapatma; bu konu tamamen sosyal medya sitelerine yönelik yapılmakta olan bir çalışmadır. Sahte sosyal medya hesabı kapatma işlemi itibarınızın korunması açısından oldukça önemli olduğu için, itibar yönetimi çalışmaları kapsamında yer almaktadır.
Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma hizmetinde tespit edilen sahte hesapların kapatılması için gerekli belgeler temin edilir.Kabul edersiniz ki; günümüzde internetin yaygınlaşması ve teknolojinin ilerlemesi ile birlikte herkes birbiri hakkında bilgi edinmek için veya bir haber okumak için interneti ve sosyal medya sitelerini kullanmaktadır. Bu nedenle sahte sosyal medya hesabı kapatma işlemi tahmin edebileceğinizden çok daha önemlidir.
Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma hizmetinde daha önce açılmış olan sahte hesaplar ve paylaşımları kesin olarak internet ağından temizlenir.Sahte sosyal medya hesabı kapatma; tespit edilen sahte sosyal medya hesaplarınız ve içerikleri tamamıyla ortadan kaldırılmakta ve bir daha ulaşılamaması sağlanmaktadır. Bu konuda sosyal medya sitelerine de bilgilendirme yapılmakta ve alanında uzman avukatlarımızla beraber, bilişim alanında uzman mühendislerimiz faaliyet göstermektedir.

Olumsuz İçerik Kaldırma

Olumsuz İçerik Kaldırma hizmetinde internet ağını araştıran ekiplerimiz şirketinizin adının veya sizin adınızın geçtiği tüm kötü içerikleri belirler.Olumsuz içerik kaldırma; yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen verilere bakılarak, hakkınızda yayımlanmış olan tüm olumsuz içerikler internet ortamından kaldırılmaktadır.
Olumsuz İçerik Kaldırma çalışmaları itibarınızı zedeleyebilecek olan tüm içeriklere yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.Olumsuz içerik kaldırma çalışması itibar yönetiminin bir parçasıdır çünkü hakkınızda oluşan bütün olumsuz içerikler itibarınızı zedelemeye yönelik yayımlanmış olup, internet sayesinde de birçok kişi tarafından görülmekte ve okunmaktadır.
Olumsuz İçerik Kaldırma hizmetinde yapılan tespit ve internet ağından kaldırma işlemleri itibar yönetimi hizmetimize dahil olarak gerçekleştirilmektedir.Olumsuz içerik kaldırma; itibarınız açısından mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Tahminimizce kimse tarafından yanlış veya kötü tanınmak istemezsiniz. Bu yüzden olumsuz içerik kaldırma konusunda uzmanlarımızdan yardım istemelisiniz.

İnternetten Haber Kaldırma

İnternetten Haber Kaldırma hizmeti büyük öneme sahip bir çalışmadır. İnternette yayınlanan haberler artık şirketlerin itibarlarının belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.İnternetten haber kaldırma; internet ortamında yayınlanan ve hakkınızda kötü ya da olumsuz içeriklere sahip olan haberlerin kaldırılması işlemidir.
İnternetten Haber Kaldırma hizmetinden faydalanmayan firmalar hazırlanan kötü niyetli reklamlara cevap vermek zorunda kalmaktadırlar.İnternetten haber kaldırma; yapılan çalışmalar sonucunda hakkınızda çıkan yanlış ve itibarınıza zarar vermeye yönelik, birçok kişinin sizi yanlış tanımasına neden olacak olan haberlerin kaldırılması işlemidir.
İnternetten Haber Kaldırma özel dedektiflerimizin her zaman başarıyla sonuçlandırdıkları, itibar yönetimi hizmetinde büyük öneme sahip olan çalışmaları içerir.İnternetten haber kaldırma konusunda uzmanlarımız avukatlar ile birlikte çalışmalar yapmakta ve bunun sonucunda şahsınız adına ya da şirketiniz adına yayımlanan yanlış haberler kaldırılmaktadır.

İnternetten Video Kaldırma

İnternetten Video Kaldırma hizmeti kapsamında tüm video siteleri baştan aşağı araştırılmaktadır. İnternetten video kaldırma; internet ortamında bulunan ve itibarınıza zarar verdiğini düşündüğünüz bir takım videolar için yapılmakta olan profesyonel çalışmadır.İnternetten video kaldırma; yapılan çalışmalar sonucunda internet ortamında şahsınız ile alakalı olan videolar ve içerikleri tespit edilerek, uzmanlarımız tarafından itibarınıza zarar vermekte oldukları fikrine kanaat edilirse, haberiniz dahilinde gerçekleştirilecek olan ve itibar yönetimi çalışmalarımızın bir parçası olan profesyonel, yapılması gerekli olan işlemdir.
İnternetten Video Kaldırma çalışmalarına adınıza ve şirketiniz adına paylaşılmış tüm videolar araştırılmaktadır.İnternetten video kaldırma; internet ortamında bulunan ve itibarınıza zarar verdiğini düşündüğünüz bir takım videolar için yapılmakta olan profesyonel çalışmadır.
İnternetten Video Kaldırma çalışmaları bilişim uzmanları ve uzman avukatlarımız ile kalıcı olarak gerçekleştirilmektedir.İnternetten video kaldırma; haberiniz dahilinde olmadan bir takım kötü niyetli insanlar tarafından size zarar vermek ve sizi yaralamak amacıyla paylaşılmış olan, yayımlanmış olan videolar ile ilgili internet ortamından kaldırılmasını ve bir daha kimse tarafından izlenmemesini sağlayan çalışmadır.

İnternetten Fotoğraf Kaldırma

İnternetten Fotoğraf Kaldırma hizmeti profesyonel dedektifler tarafından gerçekleştirilen alanın tümünün taranmasıyla yabancı cihazların tespitinin gerçekleştirildiği hizmetimizdir.
İnternetten Fotoğraf Kaldırma hizmeti, dinlendiğinizi veya izlendiğinizi düşündüğünüzde ortamda bu tür cihazların bulunup bulunmadığının araştırılması ve imha edilmesine yarayan dedektiflik hizmetidir.İnternetten fotoğraf kaldırma; yapılan çalışmalar sonucunda internet ortamında paylaşılmış olan ve sizi olumsuz yönde etkilemekte olan fotoğraflar tespit edilerek, ortadan kaldırılmaktadır. İnternetten fotoğraf kaldırma; araştırmalar sonucunda tespit edilen fotoğraflarınız, size, çevrenize, sevdiklerinize ve özellikle de iş hayatınıza zarar vermekte ise, bu fotoğrafların kaldırılması ve bir daha yayımlanamaması için yapılan çalışmadır.
İnternetten Fotoğraf Kaldırma hizmeti ile firmaların bilgilerini çalmak amacıyla kötü niyetli cihazlar ile yasa dışı dinleme ve izleme yapanların önüne geçilmiş olur.

Eski İçeriği Kaldırma

Eski İçeriği Kaldırma hizmetinde yapılan çalışmalar eski üyeliklerinizden paylaştığınız içerikleri kaldırmaya yönelik yapılmaktadır.Eski içeriği kaldırma, düzenli bir hayatınız olabilir ve eskiden yaşanmış olan bir takım can sıkıcı konular ile ilgili herhangi bir haber ile karşılaşmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olan işleme; eski içeriği kaldırma denmektedir. Eski içeriği kaldırma, yapılan incelemeler sonucunda ulaşılan geçmişe yönelik bir takım size zarar vermekte olan ve şu anki iş hayatınızı, aynı zamanda da itibarınızı zedeleme tehditi içeren bir takım içerikler olabilir. bu içeriklerin ortadan kaldırılması ve bir daha ulaşılamaması için yapılmakta olan işlemi eski içeriği kaldırma işlemi olarak adlandırmaktayız.
Eski İçeriği Kaldırma hizmetinde eskiye dair görmek istemediğiniz her türlü içerik internetten temizlenebilmektedir.
Eski İçeriği Kaldırma hizmetinde uzman avukatlar ve görevinde başarılı bilişim uzmanları kalıcı çözümler elde eder.

Telif Hakkı Koruma

Telif Hakkı Koruma hizmetinde eserleriniz üzerinden fayda sağlayabilecek websitelerini engellemek yüksek önceliktedir.Telif hakkı koruma, size ait olan eserlerin başkaları tarafından kullanılması ve bu konuda size herhangi bir ücret ödenmemesi veya izninizin alınmaması durumunda uzmanlarımız ve avukatlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olan çalışmaya denir. Telif hakkı koruma; ülkemizde hukuk konusunda atılan adımlar sayesinde telif hakkı koruma ile ilgili de düzenlemeler getirilmiştir. Bu düzenlemeler tamamıyla sizlerin haklarınızı korumak amacıyla gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle bunun bilincinde olan avukatlarımız ve uzmanlarımız yapmış oldukları araştırmalar sonucunda tespitlerde bulunarak, haberiniz ve izniniz olmadan eserleriniz kullanmakta veya yayımlamakta olan kişi ya da kişiler ile ilgili işlem yapmaktadır. Bu yapılan işleme telif hakkı koruma denmektedir.
Telif Hakkı Koruma hizmetinde yapılan çalışmalarla eserleriniz ve adınız korunarak 7/24 araştırmalar sürer.
Telif Hakkı Koruma hizmetinde tespit edilen şirketler hakkında suç duyurusunda bulunan avukatlarımız kalıcı çözüm sağlar.

telif

Geçmişten Günümüze Sherlock