Türkiyede Özel Dedektiflik BürosuTürkiyede
Türkiyede Özel Dedektiflik Bürosu

Türkiyede özel dedektiflik bürosu olarak yaklaşık 16 yıldır çeşitlik hizmet alanlarında dedektiflik büromuz çalışmalar yapmakta olup halen gelen talep ve isteklere gününde 7-24 danışmanlık hizmeti verebilmektedir.Yapılan tüm çalışmalar ile alakalı başlangıç aşaması olarak tüm yasal prosedürler uygulanarak hukuka uygun nitelik oluşturulup, takip ve araştırmalara başlanılmaktadır.Türkiye’de özel dedektif; öncelikle ülkemiz şartlarında bu mesleği icra etmek için en önemli huşulardan biri ülkemizin genel olarak ahlaki ve beşeri kurallarını göz önünde bulundurmak olacaktır. Bilindiği üzere ülkemiz coğrafyasını da düşünürsek; ülkemizde bölge bölge değişkenlik göstermekte olan örf, adet ve ananeler bulunmaktadır. Bütün bu değerlere de saygı göstererek Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermek gerekmektedir. Bütün bunların yanı sıra bütün meslek dallarında da olduğu gibi ülkemizde ve tüm dünyada özel dedektif olarak faaliyet göstermek bulunduğunuz ülkenin yasaları dahilinde ve yasaların izin vermiş olduğu doğrultuda söz konusudur. Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet gösterebilmek için Türkiye Cumhuriyeti Anayasasından ve kanunlarından haberdar olmak hatta çok iyi bilmek zorunludur. Türkiye’de özel dedektif olarak hizmet vermekte olan kişi ya da kişilerin dedektiflik eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Özel dedektiflik mesleği oldukça meşakkatli ve sorumluluk gerektiren bir meslektir. Özellikle de ülkemiz gibi gelişmekte olan ülkelerde yani Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermek için özellikle beşeri ilişkilerin güçlü olması ve insan psikolojisinden de iyi derecede anlıyor olmak şarttır. Türkiye’de git gide yaygınlaşmakta olan özel dedektiflik mesleği ile ilgili büyük bir raunt elde edilmeye çalışılmaktadır. Birçok kişi Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan bu alanda eğitimli olmayan, belirli bir dedektiflik eğitimini tamamlamamış, alanında faaliyet gösterebilmek için zorunlu olan faaliyet ve izin belgelerini almamış olan birçok şahıs bulunmaktadır. Bu konuda dikkatli olmanız ve Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan bünyesinde hizmet veren özel dedektifleri ile kendini ispatlamış firmamız gibi köklü firmalar ile iletişim kurmanız ve bu tarz firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Özel dedektiflik Çalışmaları

Dedektif ekibimiz ülkemizde tüm il ve ilçelerde görev almakla kalmayarak, uluslararası araştırmaları da gerçekleştirmektedir. Her ülkenin tüm il ve ilçelerinde özel dedektiflik çalışmaları yürüten, uluslararası çalışan ekiplerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup başarılı sonuçlar almaktadırlar.Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan firmamıza bağlı olarak faaliyet göstermekte olan uzmanlarımızın her biri alanlarında profesyonel olmakla beraber her biri farklı konularda ve alanlarda uzmanlaşmış kişilerdir. Türkiye genelinde sizlere özel dedektiflik hizmetleri vermek olup, her türlü çözümlenmesi güç olan sorunlarınızın ve davalarınızın çözümlenmesinde sizlere yardımcı ve destek olmaktayız. Türkiye’de özel dedektif alanında faaliyetleri ile ve hizmetleri ile farklılık yaratan ve sözünü tutan bir firma ile çalışmak her zaman için beklentilere karşılık bulabilmek oldukça önemlidir ve biz firma olarak bunun bilincinde olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.
Dedektif ekibimiz araştırmalarında uzman olmakla beraber ilgili ülkenin hukuki ve ahlaki kurallarına hakim, sonuca ne şekilde ulaşacağı konusunda deneyimli ve daha önce yürütülen çalışmalarda başarıya ulaşarak kalitesini kanıtlamış bir ekiptir. Tüm ülkelerde dedektiflik çalışmaları yürüten ekibimizin başarısı dikkatli ve hassas hareket etmelerinde gizlidir. Tüm çalışmalarda gizlilik ön planda olup, müşterilerimizle yapılan görüşmeler sebep ne olursa olsun kesinlikle başkaları ile paylaşılamamaktadır.Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan uzmanlarımızın sizler için gerçekleştirmekte oldukları bir diğer hizmette sahte marka dedektifliğidir. Sahte marka gibi konular her zaman için büyük ve kaliteli firmaların karşılaşmakta oldukları sorunlardandır. Genellikle insanlar ürünlerin fiyatlarından dolayı bu ürünleri satın alamadıkları ve alım zorluğu çektikleri için, bir takım dolandırıcılar da bu markaların ürünlerinin birebir sahtelerini imitasyonlarını yapmaktadırlar. Yapılan bu imitasyon ürünler ilk bakışta kendini belli etmese de kalite olarak orijinallerine nazaran oldukça kalitesiz ve kullanışsızlardır. Üretilen bu imitasyon ürünler, markanın değerini düşürmekte ve haksız kar elde edilmektedir.
Dedektif büromuz dahilinde yürütülen çalışmalar tamamen yasal olup, hukuka aykırı hiçbir talebe cevap verilmemektedir. Özel dedektiflik hizmetleri dahilinde çalışmalar yürütürken ülkenin yasal kurallarına hakim olmak zorundayız. Hukuka aykırı bir durum tüm çalışmayı tehlikeye sokabileceği gibi başarısızlıkla sonuçlanabilir. Bu sebepledir ki ilgili ülkelerde görev alan dedektif ekibimiz kesinlikle ülkenin yasalarına hakim ve o ülkede yaşayan dedektiflerden seçilmektedir. Kurumumuzca şart olan özel dedektiflik eğitimlerini almış olması gereken profesyonel dedektifler ayrıyeten en az 5 yıl o ülkede aktif olarak görev almış olmalıdır.Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan uzmanlarımız bu konu da sizlere bu ürünlerin kimler tarafından üretildiğini, nerelerde piyasaya sürüldüğünü belgeler halinde bildirerek, gerektiğinde adli makamlarda da haklarınızı savunmanızı sağlamaktadırlar. Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermekte olan uzmanlarımız ülkemizin 81 vilayetinde sizler için birçok farklı konuda araştırma yapmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz sahte marka dedektifliği dışında eş takibi, sevgili takibi, öğrenci takibi, boşanma davaları, nafaka davaları, velayet davaları için delil toplama, tehdit ve şantaj altındayım gibi konularda sizlere ayrıntılı olarak hizmet vermekte olan uzmanlarımız Türkiye’de özel dedektif olarak faaliyet göstermektedir ve tamamen yasal olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Geçmişten Günümüze Sherlock