Teknik - Sanal Takip-Özel Dedektiflik HizmetiTeknik Sanal Takip

Teknik Sanal Takip
Teknik Sanal Takip

Teknik Sanal Takip, şahsın ortamını, telefonlarını, aracını dinlemek ve aynı zamanda izlemek üzere, teknolojinin gelişmesiyle görülemeyecek boyutlarda ufak cihazlarla ve profesyonel yazılımlarla yapılır.Teknik sanal takip; hakkında ayrıntılı olarak ve anlık olarak bilgi sahibi olmak istediğiniz kişi ile ilgili gerçekleştirilmekte olup, kişinin gün içerisinde yapmış olduğu her şeyden haberiniz olmasını sağlamaktadır.Teknik sanal takip, hakkında takip işlemleri yapılmakta olan kişinin sizden habersiz adeta adım bile atabilmesi mümkün değildir. Yapılmakta olan teknik sanal takip sayesinde; kişinin gerek ortam dinlemesini yapabilmekte ve kayıt edebilmektesiniz gerekse anlık olarak nerede olduğundan haberdar olmaktasınız.
Teknik Sanal Takip, işin teknik boyutunun yanı sıra sanal boyutuna gelince, internette kişinin sosyal medya hesapları tespit edilerek bir kapan hazırlanır. Bu hesaba giren kişinin banka hesap bilgileri de dahil olmak üzere sanal takip kapsamında tüm bilgilere ulaşılır.Teknik sanal takip; hedef kişilerin anlık olarak sosyal medya hesapları üzerinden bile neler yaptığını, kimlerle iletişim kurduğunu öğrenmenizi sağlamaktadır.Teknik sanal takip, hedef kişi ile ilgili şüphelerinizi gidermenin en iyi yoludur ve profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.
Teknik Sanal Takip, profesyonel ve eğitimli dedektiflerimiz tarafından tamamen yasal yazılımlar ve donanımlar kullanılarak sizlerle iletişim halinde çözümlere ulaşılır.

TEKNİK TAKİP NEDİR?

Teknik Sanal Takip kapsamında dünya’da özel dedektiflik yaygınlaşmaya başladığından beri mesleki belli evreler geçirmiştir. Çünkü dönemin şartları ve durumlarına göre hareket edilmiştir.Teknik takip nedir? Teknik takip kişilerin her an için ne yaptığından haberiniz olmasını sağlayan ve teknolojinin ilerlemesi ile günümüzde bir takım profesyonel cihazlar kullanılarak çok daha kolay ve kesin sonuçlar elde edilerek gerçekleştirilmekte olan bir takip sistemidir.Teknik takip nedir? Teknik takip; yapılan çalışmaların tamamen ileri teknoloji ürünler ve yazılımlar kullanılarak yapılması sayesinde, sizlerin ayrıntılı olarak bilgi sahibi olmanızı sağlamakta olan işlemdir.Teknik takip nedir? Teknik takip işlemlerini gerçekleştirmekte olan uzmanlarımız bu konuda sizleri yasaların gerektirdiği doğrultuda uyarmakta ve yönlendirmektedir. Bunun nedeni ise; hukuka aykırı olarak teknik takipte bulunmanızın sakıncalı olacağıdır.
Teknik Sanal Takip kapsamında günümüzde dedektiflik mesleği daha çok bilişim ve medya konularında liderlik göstermektedir. Haberlerde her türlü olayın olduğunu görebildikten sonra hayatta vaktiyle işe gelen kırk yıllık personelimize bile güvenmez olduk.
Teknik Sanal Takip kapsamında önemli olan güvenmediğiniz kişilerin nasıl takip edileceğidir. Çünkü yasalara ve hukaka aykırı yöntemlerle yapılan takip işlemlerinde yakalanıldığında hem müşteriye hemde dedektiflik bürosuna zararı vardır. Teknik takip, kişinin ortamını dinlemek, telefonlarını, aracını dinlemek ve izlemek üzerine yapılan takiptir. Bu takip küçük boyutlu yazılımlar ve küçük ebatlı donanımlarla yapılır.

PERSONEL ARAŞTIRMASI NEDİR?

Teknik Sanal Takip kapsamında iş dünyasında tamamen firmanın çıkarları ve şahsi çıkarlar ortada olduğu için, çalıştığınız ve bel bağladığınız personellerin kim oldukları, güven duyulacak kişi mi oldukları, önceki çalışma hayatında nelerle karşılaştıkları hakkında detaylı ve somut verilerle bu kişilerin araştırılması iş dünyasında daha fazla risk almamak için önemlidir.Personel araştırması nedir? Yapılmakta olan teknik takip işlemleri ile personeliniz hakkında detaylı olarak rapor sahibi olabilir ve personelin şirket dışında da gerçekleştirmekte olduğu veya şirket içinde de gerçekleştirmekte olduğu görüşmelerden haberdar olabilirsiniz.Personel araştırması nedir? Teknik takip kapsamında kullanılmakta olan takip cihazları ile personeli kontrol edebilir ve müşteriye vaktinde gidip gitmediğini veya herhangi bir yere mal götürmekte ise, vaktinde orada olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.Personel araştırması nedir? Teknik takip için geliştirilen yazılımlar ve cihazlar sayesinde şirket içinde personelin verimliliğinde ve gerçekleştirmekte olduğu eylemlerden haberiniz olabilir ve şirkette olmadığınızda bile denetleyebilirsiniz.
Teknik Sanal Takip kapsamında şirketinizde bir casus olabilir ve rakip firmalarla bağlantılı çalışarak bütün çalışmalarınızın baltalanmasına neden olabilir.

SANAL TAKİP NEDİR?

Teknik Sanal Takip kapsamında rahatsız edilen kişi adına açılan sahte sosyal hesaplardan, internet aracılığı ile geniş çemberli bir güvenlik ağı örülür.Sanal takip nedir? Kişilerin gerek sosyal medya hesaplarına gerekse haberleşme ağları üzerindeki hesaplarına ulaşmanızı sağlayan ve bu anlamda geliştirilen profesyonel yazılımlar ile bu işlemin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlayan takip işlemidir.Sanal takip nedir? Yapılan sanal takip çalışmaları ile kişilerin yapmış oldukları bütün görüşmelerden ayrıntılı olarak haberiniz olabilmektedir.Sanal takip nedir? Sanal takip işlemi ile çocuklarınızın da güvenliğini arttırmanız mümkündür. Bu sayede çocuğunuzun kimlerle görüştüğünü ve sizin istemediğiniz bir takım görüşmeler yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz.
Teknik Sanal Takip kapsamında kişi bu çemberin içine girdiğinde adres bilgilerinden, bankadaki hesap bilgilerine kadar her türlü bilgiye ulaşılır.
Teknik Sanal Takip kapsamında sahte hesaplar ünlülerin başını yaktıkları gibi normal her vatandaşın başını da yakabilir. İnternete koyduğunuz veya bilgisayarınızda bulunan her hangi bir resme herhangi bir anda ulaşan kişi tarafından şantaj edilebilirsiniz. Sanal takip kapsamında bütün sanal trafik takip edilerek sizin de bilgileriniz doğrultusunda hızlıca çözümlere ulaşılır.

TEKNİK VE SANAL TAKİP NASIL YAPILIR?

Teknik Sanal Takip kapsamında alanında uzmanlaşmış özel dedektiflerimiz bilişim suçlarıyla mücadelede her türlü vaka da bulunmuştur.Teknik ve sanal takip nasıl yapılır? Teknik ve sanal takip yapılabilmesi için bu alanda uzman özel dedektiflerin ve bilişim alanında profesyonel uzmanların faaliyet göstermeleri gerekmektedir.Teknik ve sanal takip nasıl yapılır? Teknik ve sanal takip için; kişileri yasaların ve kanunların izin vermiş olduğu doğrultuda gözlemleyebilirsiniz. Yani teknik ve sanal takip işlemi yapılırken “özel hayatın ihlali” gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.
Teknik Sanal Takip işinin genellikle internet üzerinden oluşundan dolayı bilgisayarlar yardımı ile her türlü sanal takip yapılabilmektedir. Kullanılan özel programlar sayesinde kişi hakkında derin bilgilere de inilebilmektedir.
Teknik Sanal Takip kapsamında herhangi yasa ve hukuk dışı bir yazılım söz konusu değildir. Daha çok yapılanları süreç haline getirerek düzene sokan bir programdır.Teknik ve sanal takip nasıl yapılır? Teknik ve sanal takip; ileri teknoloji ile doğru orantılı olarak geliştirilmiş, profesyonel yazılımlar ve programlar kullanılarak yapılmaktadır.Teknik ve sanal takip nasıl yapılır? Teknik ve sanal takip; çocuğunuzu, eşinizi, aile bireylerini veya şirket çalışanlarını detaylı olarak takip etmek amacıyla yapılabilir.

TEKNİK VE SANAL TAKİP ÇALIŞMALARIMIZ

Teknik Sanal Takip kapsamında eş takibi, evlilik öncesi araştırma, ticari olarak personel araştırması gibi birçok konuda teknik ve sanal takip kullanılmaktadır.Teknik ve sanal takip çalışmalarımız; tek olarak da alabileceğiniz hizmetler olduğu gibi, özel dedektiflik hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirilmekte olan hemen hemen her araştırmada kullanılmakta olan işlemlerdir.Teknik ve sanal takip çalışmalarımız konusunda firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan alanında profesyonel, eğitimli ve teknik donanımlara sahip bilişim uzmanları çalışmaktadır. Bilişim uzmanlarımız özel dedektiflerimiz ile koordine bir şekilde teknik ve sanal takip çalışmalarımızı sürdürmektedir.
Teknik Sanal Takip kapsamında sosyal medya hesap takibi ve gerektiğinde müdahale gibi konularda uzman kadromuz her detayı değerlendirip çalışmalarını tamamiyle müşteri menfaatine yönelik korumacı bir şekilde yürütmektedir.
Teknik Sanal Takip kapsamında kişiler hakkında yasaların izin verdiği müddetçe, en detaylı araştırmayı yapmak için, müşteriyle olan bilgi alış verişini üst düzeyde tutmaktayız.

Geçmişten Günümüze Sherlock